Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

1. álom: este végig az álmomban a fogaimat szorongattam egymáshoz, és közben mind végig egy szorongó érzés társult hozzá, hogy nem akarom ezt tenni de nem bírtam az érzésen felül kerekedni, és mindig egyre jobban szorítottam a számat majd, ha jól emlékszem végül sikerült leállnom mielőtt kitörnek a fogaim, viszont alul elöl egyik fogamnak a fele az tömés és az leesett és a fogaim meglazultak, megrepedtek. Emlékszem teljesen az érzésre és érzem a számban nem bírom elfelejteni, emiatt aludni sem tudok, megszeretném tudni, ha így álmodok a fogakról, mert őszintén nagyon felzaklatott.


2. álom: ezt pár évvel ezelőtt álmodtam, ekkoriban kezdett el nővérem többet eljárni otthonról kevesebb időt tölteni velünk,( bár nem ez a leglényegesebb információ az álmommal kapcsolatban, sőt feleslegesnek gondolom mégis úgy érzem, hogy fontosnak számít) és kitört valami háború, nekünk bujkálni kellett az ellenséges katonák elöl, de csak 4- en voltunk, négyen bujkáltunk húgom, apa, anya és én, a nővérem nem volt ott nem volt velünk és aggódtunk érte,( részt vett az álmomban de csak lélekben magát őt nem láttuk nem tudtuk, hogy hol van ) mindannyian meghaltunk legalábbis mi 4- en igen, lelőttek minket és egy fehér helyre kerültem, de csak én meg húgom, én azon a fehér helyen a saját formámra nem emlékszem, viszont húgom úgy nézett ki, mint ahogy en leginkább csak lélekben voltam ott, kiderült, hogy én valakinek a hasàban vagyok, mert újjászületek és míg én ott voltam végig velem volt húgom és beszélt hozzám, majd mielőtt megszülettem volna Ő megígérte, hogy mind végig mellettem lesz és vigyázni fog rám mégha én nem is fogom látni őt, majd megszülettem és akkor azért sírtam, mert tudtam, hogy elvesztettem mostmár örökre a családomat és fogalmam sem lesz, hogy ők léteztek és ennyi. Mióta volt ez az álmom nagyon foglalkoztat, és nem tudom miért de hiszek abban, hogy ez halál után valahogy így történik és érdekel a jelentése amik lehet a részletekben mutatkozik meg, nagyon érdekel mit gondoltok róla, nagyon valós volt.



2023. júl. 17. 23:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!