Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem vagyok szerethető?

Miért nem vagyok szerethető?

Figyelt kérdés

Ez tényleg így is van, ahogy leírtam a kérdésben. A suliban is ki voltam közösítve, mert extrovertált voltam. A barátságaim is abból álltak, hogy mindig én adtam, nem egyszer voltam már egyedül hagyva. Még a "barátnőimen" is láttam, hogy lenéznek engem. Párkapcsolataimban szintén csak kihasználtak, és a legtöbbször engem hagytak ott.

Akik sikert érnek el, jó munkahelyük van, ahol megvannak becsülve, és még csak meg sem kell magukat erőltetni, azokat irigylem. Én még sosem kaptam dicséretet senkitől, mert valamiben annyira nagyon jó voltam. Tökre irigylem azokat, akiknek barátnőik vannak a munkahelyen, kedvelik őket, ugyanis nekem ebben nem volt részem sosem. Sokszor belegondolok abba, hogy milyen jó már akinek facebookon megdicsérik a munkáját, hogy mennyire jó.


máj. 3. 22:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Úgy igaz ahogy a 10es írta

A jó dolgok alatt gondolom hogy azt érted majd kedvelnek,megdicsérnek Rendben legyen így,elkezdesz máshogy gondolkodni valaki tesz rád vagy a.munkádra valami negatív megjegyzést akkor visszatérsz le is a padóra?

Ezzel csak az a baj hogy ha újra összeszeded magad akkor utána úgy fognak hozzád állni hogy inkább kerülni fognak nehogy megbántsák az érzékeny kis lelkedet


Szóval igenis a saját fejedben kell rendet tenned

Neked nem másnak

máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én se vagyok szerethető, én a visszataszító külsőm miatt. Nem lehet, hogy ez a probléma nálad is?
máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 a külsőd esetleg a párkapcsolatban okozhat gondot a barátok,ismerősök a belső értékek alapján ítélnek meg
máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Miért nem vagyok szerethető?"

Ki mondta ezt neked, és miért hitted el?

Miért csak adsz, miért hagyod, hogy kihasználjanak?

máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az irományod alapján kb 20-25 éves vagy.


Nem annyira nyitott a nézeted még a világ és emberek felé.


Ismerkedj és szelektálj.

Emellett a túlzott kedvesség se okés, könnyen kihasználhatnak.


S erős kijelentésed van, hogy mindenki téged lök el.


Kicsit több önkritikád is lehetne egy kis más nézetéből gondolkodással.


Mindennek van ok-okozata.

A részükről vagy/és részedről.


Mindegyik emberrel való jó, semleges vagy rossz kapcsolatra tudom az ok-okozatot.

S nemcsak a mások hibáit kell látni, hanem adott esetekben a sajátodat is.


Ha pedig "ez van" vagyis pl nem passzoltok stb. elfogadod és tovább lépsz.


Idővel pedig nincs az az isten, hogy egyedül maradj.

máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!