Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyszerűen, elrontottam az...

Egyszerűen, elrontottam az életem! Nemtudnám Újraírni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

lécci csak normális válaszokat !

az a helyzet ,hogy 15 vagyok Több mindent is elrontottam eddig Fölleg azt ,hogy elvesztettem az egyetlen lányt aki igazán szeretett =/ teljesen összeomlottam mikor szakitottunk azóta vagyok passzív dohányos napi 1,5 doboz =/ és teljesen kivagyok már és akkor még tetőzi ,hogy máshol is úgy alakul a helyzet ahogy nemkéne =( nem tudom mit tehetnék még én próbálok változni de nemmegy =/ és egyre inkább vonzom a bajt a belhét =/

Segitsetek !

15/F


2010. nov. 21. 00:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

azt írod: úgyis van most egy lány.


akkor meg mit rinyálsz? előbb-utóbb elfelejted a régit.

2010. nov. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
92%
Pfúúú, te még annyira fiatal vagy hogy őszintén mondom neked azt sem tudod még hogy mi az igazi szerelem. most még rossz igen, az első ilyen érzések, de tudod még hány ilyen lesz? Rengeteg. Tovább kell lépni és élni kell, főleg a te korodban.
2010. nov. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
hát hallod, az én életem is el van cseszve...már 2 éve elhagyott akit szerettem, azóta sem tom elfelejteni...aztán meghalt három hozzám közelálló személy, két barátomban pedig hatalmasat csalódtam, és már sohatöbbé nem fogok beszélni velük. De úgy döntöttem, leszarom, mert mást úgyse tok tenni. Rinyálhatnék, meg elsz.arhatnám mégjobban az életem, de ehelyett most elkezdtem melózni, az leköt, és nem agyalok. Te is tedd ezt, még pénzed is lesz ...a többi meg jön magától majd. Meg igaza volt az előzőknek, néha menni kell, azt bulizni!
2010. nov. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%

15 évesen nem dohányozni kellene és nem csajok után futkározni, hanem TANULNI!!!


15 évesen éjfélkor már aludnod kellene!

Nincs neked anyád vagy apád?!... Hol vannak, hogy nem látják, a fiacskájuk éjfélkor is a neten lóg!!!

2010. nov. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%

Te meg hajnali 3-kor...

Ennyi prűd Magyart... Csak mert te betöltötted a 17-et nem kell okítani a két évvel fiatalabbat.

Egyébként a cigiről állj le amíg le tudsz, én is 15 évesen kezdtem , most meg szo**m a fa**t. A csajok meg jönnek-mennek, ne sírj utánuk ;)

2010. nov. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ööö... Már ne is haragudj, de szerinted rajtad kívül még soha senki nem esett át szakításon? Olyan ritka ez a mai világban, ugye? 15 éves vagy! Tökmindegy, mit mondunk, azt fogod csinálni, amit te akarsz, hiába ugatjuk, hogy ne cigizz, meg ilyenek... Ahelyett, hogy itt sajnáltatnád magad, elmehetnél a haverjaiddal valahova (nem beb*szni!), ismerkedhetnél... Annyira nem szeretem, mikor a te korodban lévők sírnak, hogy elvesztették életül szerelmét... Na neee... Életed szerelme majd eljön, amikor benőtt mindkettőtöknek a feje lágya. Lehet, hogy 3 év múlva, lehet, hogy 10 éve múlva, de hogy 15 évesen te életed szerelmét vesztetted el, az enyhén szólva is túlzás... Mellesleg az első szakítás a legrosszabb, de hamar ki lehet heverni, ha az ember tesz is ellen, nem csak sajnáltatja magát!

Ja, és ha 1,5 doboz bagót szívsz, akkor aktív dohányos vagy, nem passzív, legfeljebb nem tüdőzöd le...

2010. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Vannak, lesznek is hányatott sorsú emberek, de Te még szinte nem is éltél ahhoz, hogy ezt elmondhasd Magadról.


Aktív dohányzás fogalma:

Dohányfüst "letüdőzése", - amikor a dohányos direktben leszívja a füstöt a tüdejébe.


Passzív dohányzás fogalma:

A - többnyire - zárt helységben koncentrálódott, mások által kifújt cigarettafüst belélegzése.


Kocadohányos fogalma:

A dohányos bár "dohányzik", de nem szívja le a tüdejébe a dohányfüstöt, - hanem a szájüregéből visszajuttatja "feldolgozás nélkül" a természetbe.


-Szerintem az utóbbit szeretted volna közölni írásodban a túlvilággal, - ami nem dicsőség annak fényében, hogy mind a három dohányzási forma ártalmas az egészségre, ( - utóbbi táptalajt nyújt a szájüreg rákos elváltozásához, de a tüdőben lerakódott kátrány sem barátja az emberi szervezetnek).

Az emberi butaság ott teljesedik ki, hogy még pénzt is költesz erre, - mondjuk, ez a magánügyed, amíg nem mások kárára teremted elő a rávalót.


Én egy olyan "eset" vagyok, hogy nehezen tudtam mindig is belsőséges kapcsolatot kialakítani lányokkal, - általában a "barátnak jó vagy" szöveggel vakartak le magukról, és nekem is nagyon fájt - főleg az első - szakítás, - mindezek ellenére itt vagyok, nem "rohantam a Dunának".


A szerelem az, amikor izgatottan várod, hogy ismét találkozhass Valakivel, - folyton erre a pillanatra gondolsz, - és hiányzik a társasága az illetőnek, üresnek érzed az életedet nélküle.


Ha ezt érezted, - érzed, - akkor is túl lehet lépni egy ilyen lélektani kudarcon, - ha ismered a mondást, akkor nem szorul további magyarázatra a "Miért?":


"A kelkáposzta sem az igazi már újra melegítve!"


De van másik is:

"Nem érdemes olyan szekér után futni, amelyik nem akar felvenni!"


Az igazi kudarc az, ha hosszú ideig abban ringatnak, hogy jó esélyed van, és évek, évtizedek elteltével derül ki a tény, hogy nem illesz össze valakivel, - az ilyen kapcsolatokra elfecsérelt évek hosszával egyenesen arányos az elszenvedett csalódottság mértéke.


A mai világban, - a "laza kapcsolatok korában" - irdatlanul "hosszúnak" számít egy féléves ismeretség.

Vajon hogyan tekintesz egy olyan emberre, - mint amilyen én is vagyok, - aki több, mint 12 éve el ugyanazzal az Asszonnyal?


Próbálj meg "lapozni", - jobb így, hogy idejében kiderült a nem összeillőségetek, - ez rányomja minden egyéb cselekedetedre a bélyegét, ezért "jár rád a rúd"!

2010. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Laci, Te vagy az? :O
2010. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
nem kell semmit újra írni, a múlt elmúlt, lépj tovább, és inkább almára költsd a pénzed
2010. nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

@ [11-21 09:25]


Teljesen igazad van és teljesen átérez7ő a helyzeted neked is. Nagyon sok okos dolgot mondtál. Én az egyik általad elmondottat még pluszban annyival egészíteném ki, hogy...

"A BARÁTSÁG ÉS A SZERELEM az, amikor izgatottan várod, hogy ismét találkozhass Valakivel, AKIT SZÁMODRA KÜLÖNÖSEN FONTOSNAK ÉRZEL - folyton erre a pillanatra gondolsz, - és hiányzik a társasága az illetőnek, üresnek érzed az életedet nélküle."

Én uezt érzem, nemcsak, ha a szerelmem nincs velem, de akkor is, ha a legjobb barátaim nincsenek éppen online, vagy nem tudunk beszélni, találkozni. A barátság és a szerelem a szeretet egy olyan megnyilvánulási formája, amely azonos alapokra épül.


Ettől függetlenül maximálisan egyetértek az általad megfogalmazottakkal. ;-D



@ KÉRDEZŐ:

Nem glod, hogy akár cigi és a stressz EGYÜTTES HATÁSA is okoz6ja azokat a problémákat, amelyekről a kifejtésben írtál? A drogok (cigi, pia, kábszer... stb.) világába menekülni, "struccszerűen elbújni" a valós problémáid elől NEM MEGOLDÁS! SŐT! Csak még jobban előhozza benned MINDEN (a cigi is) a saját keservedet, éppen ezért szoktasd le magad erről!


Hogy megtaláld önmagadat, beszélgess sokat a barátaiddal, szervezz magadnak programokat, menj el kirándulni, vagy kösd le a figyelmedet vmi hasznos dologgal, amit nem bámulni kell, hanem amiben RÉSZT KELL VENNED! Akkor könnyebb lesz továbblépned.

Nem én mondtam, de általános köztapasztalat, hogy GYÁVASÁG a drogok világába menekülni a problémák elől. LÉGY FÉRFI, még akkor is, ha csak 15 vagy! NÉZZ SZEMBE A PROBLÉMÁDDAL, még akkor is, ha képtelennek érzed magad rá. Csomó fitymaszűkületes ugyanilyen... BÁTORTALAN! Félnek a semmitől!


Egyik ex-spanom anno úgy vezette le a feszkóját, amit a bnője iránti féltékenysége okozott, hogy elment a közeli kiserdőbe futni. Azonban sötét volt már, de ő ezzel sem törődött. Volt egy kis kialakított erdei futóösvény... rágyorsított. Így adta ki a gőzt! :-)

(Az már más kérdés, hogy a gyorsítás az eszeveszettsége miatt volt, és ennek köszönhetően... PAFF!!! Levállalt egy fát, el is tört neki a kulcscsontja. Az aztán lefoglalta a figyelmét tekintélyesebb időre, meg volt oldva a "figyelemelterelése!" X-D

Ezzel nem elvenni akarom a kedvedet a sporttól, a futástól, hanem arra hívni fel a figyelmedet, hogy SOHA, SEMMIBEN NEM SZABAD ÁTESNI A LÓ TÚLSÓ OLDALÁRA! A SZERELEMBEN SEM!!! :-o )


Foglald le magad hasznosan! Beszélgess sokat, és meditálj reggelente és esténként! Ha nem megy, vagy nem tudsz, nem mersz senkivel beszélgetni, vagy nincs akivel, kérj segítséget, akár tőlem is, ha úgy érzed (>>priviben)!

Sztem ezen az oldalon nincs olyan ember, aki nem segítene neked vhogy! :-)


Üdv: EE

2010. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!