Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Örülsz a személyiségednek,...

Örülsz a személyiségednek, hogy ilyen, nem változtatnál meg rajta valamit?

Figyelt kérdés

esetleg nem tartod magad túl magabiztosnak ,vagy kishitű vagy etc....?


?!


2011. jan. 7. 23:51
1 2
 1/12 Mentifantezsvér ***** válasza:
Hát nemis tudom..talán jobb lenne ha több kitartás lenne bennem és elszántabb lennék de alapjába elvagyok a személyiségemmel :D inkább a külsőmőn változtatnák xD
2011. jan. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 haggyámán ***** válasza:

A legnagyobb hibámnak a túlzott jószívűségemet -szó szerint nem tudok másokat kihasználni- érzem, a lustaságom mellett.

Én örülök, hogy ilyen vagyok. Nem változtatnék semmit magamon. Még az esetleges hibáimat se. :)

2011. jan. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Zoltan Kedves valasza:


Szeretném megváltoztatni a személyiségem.Jelenleg kishitű önbizalom hiányos vagyok,bár nem tudom hogy tudnám megnövelni,de majd alakul

2011. jan. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szívesen lennék kicsit extrovertáltabb, társasági ember. Más bajom a személyiségemmel nem nagyon van, inkább nekem is a külsőmmel :)
2011. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Érzéketlenebb lehetnék.
2011. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En is szeretem a szemelyisegemet ahogy van meg a hibaimat is. Az onbizalmam nem a legnagyobb, hamar megsertodok es indulatos vagyok. Ez a korral enyhult,de nem tunt el...
2011. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem, mert mindenki szerint frappáns és vicces vagyok, nekem tetszik ez a leírás:)
2011. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
érzéktelenebb és erősebb (lelkileg) akarok lenni. mint Dr. house, vagy Dr. Cox (a dokikból) persze ez furcsa mert egy 13 éves lány vagyok..:D
2011. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mentifantezsvér ***** válasza:
utolsó én inkább olyan akartam lenni mitn dr.cox felesége xD de túl naív és jószívű vagyok :D mellesleg anyukám pont olyan xD
2011. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja, hát kb. ugyanolyanok. :D de most hogy mondod, az logikusabb lenne xDD
2011. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!