Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezhet-e az . Hogy 1 szülő,...

Létezhet-e az . Hogy 1 szülő, aki születésed óta megaláz kiölte belőled a szeretet igényét? Ha igen hogyan változtatnál ezen?

Figyelt kérdés

Legalábbis azt érzem baráti vonalon túl nem tudnék senki sem szeretni.

Vagy ez csak hárítás egy újabb megalázás félelme miatt?


ha megoldható komoly válaszokat kérnék.

A kor és a nem is sokat jelentene a válaszok értékelése során.

KÖSZÖNI 1 FFI.


2011. okt. 20. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem ölhette ki az nem olyan.És aki a szerelmünk az először a barátunk/barátnőnk.
2011. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ez csak védelmi reakció, nyilván már éreztél többet vki iránt mint puszta barátságot, csak elfojtottad! Hány éves vagy?
2011. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Ja bocs 15/L
2011. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

az érzéseket nem lehet kiöln

nem tudom hány éves vagy (1??) de a kamaszkorban tipikus a reménytelenség és a hasonló életérzés

vannak benned érzelmek és mást is tudnál szeretni, csak ismerkedj sokat

2011. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Lassan 30 éves. Igen volt már hogy valaki nagyon tetszett

de azt gondoltam ez csak önsajnálat miatti valakihez való ragaszkodás.

2011. okt. 20. 20:16
 6/15 anonim válasza:
100%

Én nem ezt gondolom (bizony!)! Nézz magadba, esténként nem szoktál arra gondolni h de jó lenne vkihez odabújni, megölelni, megcsókolni; nem vágysz vkire aki azt mondja "Szerelmem számomra tökéletes vagy!", semmi ilyesmi?! Nekünk hazudhatsz de magadnak nem!!!

Még mindig 15/L

2011. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Be kell vallanom gyakran képzelődöm azokról amiket írtál.

Azt azért tudom nem vagyok tökéletes ezzel nem etetném magam

2011. okt. 20. 20:24
 8/15 A kérdező kommentje:
Esetleg az érzés elől akarok menekülni?
2011. okt. 20. 20:27
 9/15 anonim válasza:
Hát nem ezt mondom már az elejétől fogva?! :) Dehogy nem! Nah, most már h átlátod a problémát, csak szembe kéne nézni vele, fel kéne vállalni az érzéseidet!
2011. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocs, de ilyen nincs.

Az ilyen családból érkező emberek vannak a legjobban kiéhezve a szeretetre és a törődésre.

Nem ritkán pont olyan nőt keresnek, akit el tudnak képzelni tökéletes anyának. Aki gondoskodik, törődik, szeret, meghallgat, megölel, stb. Aki megadja majd azt a gyerekednek, amit te nem kaptál meg.


A szeretet pedig nem aláz meg, szóval nem kell félned, csak ki kéne egyszer ezt próbálni.

:)


Aki szeret, annak meg tökéletes leszel. Nem azt jelenti, hogy tökéletes vagy, úgy egészében, és általában. Hanem azt, hogy NEKI tökéletesen megfelelsz, úgy, ahogy vagy.

2011. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!