Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megvagy elégedve magaddal, az...

Megvagy elégedve magaddal, az életeddel? Ha nem akkor min változtatnál?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 21:31
1 2
 1/11 Mentifantezsvér ***** válasza:

magammal : lelkileg igen testileg nem.

életemmel: úgy gázos ahogy van xD

és 2 évet visszautaznák ha lehetne és onnan máshogy csinálnák mindent...

2011. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

testemmel én sem

egyébként többet járnék el emberekkel , meg úgy élnék , elég sokat ülök itthon :(

és jó lenne találni végre valamit ami érdekel mert mindent félbehagyok

2011. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Magammal igen. Az életem lehetne jobb is, de azzal a részével ami csak tőlem függ, azzal valamennyire igen. Változtatni max. az olyan dolgokon változtatnék, amiken ugye nem lehet, pl a szüleimet megváltoztatnám, nem lenne húgom, stb..
2011. márc. 11. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Magammal: részben. Nem vagyok ocsmány, de szép sem. Ami jó a testi adottságaimban, hogy nem vagyok feltűnően ronda, állítólag szép szemem van. Ami nem tetszik: a kopaszodásom és a testmagasságom (170cm) Viszont igyekszem mozogni, hogy ne legyek kövér, egészségesnek érzem magam és ez jó.

Életem:

Jó: stabil párkapcsolat, jó életkezdet, egy időben kifejezetten stabil egzisztenciális helyzet.

Rossz: nehezen viselem a hanyatlást.

Másképp tenném: sokkal többet járnék szórakozni, ha újra fiatal lehetnék.


38F

2011. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne zsenivé válni és mindenhez érteni.
2011. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lennék olyan jó manipulátor, mint egy szociopata. Nem élnék vissza vele, de magamat sem hagynám kihasználni.
2011. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha visszautaznék most jó pár évet, és elsős lennék, ilyen aggyal elég fura lennék, de egyben híres is elég hamar :D
2011. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 habibi ***** válasza:
a testemmel nem vagyok kibékülve, jelenleg a lakhelyemmel állok még hadilábon, persze olykor káosz az életem, de nem panaszkodnék, lehet még rosszabb is , tehát ami most rossz, az lehet, h. pár hét múlva a legjobb lesz. Ezért örülök minden nehézségnek :)
2011. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

gyerekek!


a veszteségek elkerülhetetlenek - a szenvedés már választás dolga!

2011. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Magammal: van amin változtatnék külsőleg, de egyébként igen.

Életemmel: Túlzás lenne kijelenteni, hogy nem panaszkodhatom. A családomon változtatnék. Főleg apámon..

12/L

2016. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!