Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Furdal a lelkiismeret egy kép...

Furdal a lelkiismeret egy kép miatt. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Vasárnap volt egy koncert, ahol ismertem is az énekest és ő is engem. Odamentem hozzá, hogy csináljunk egy közös képet, ami egészen jól sikerült. Udvariasságból megkérdeztem, hogy feltehetem-e és azt mondta rá, hogy "ne reklámozd azért", "annyira nem gáz", "ha lesz akinek tetszik akkor boldog leszek és legalább ez az első sztárképem :D:D", "majd max levetetem ha undorodom a fejemtől :P:P"... Tehát megengedte, hogy feltegyem, de kicsit bizonytalanul mondta és most annyira rossz érzés, hogy kintvan a kép és nem történik semmi. Egyszerűen bánt az érzés...

A képet nem szeretném levenni, mert tényleg jó kép és ez az egyetlen közös képünk, de valami megoldást szeretnék találni, ami az én szívemet is megnyugtatja és ő sem érzi kényelmetlennek... :(

Ha levenném akkor biztos megkérdezné, hogy miért vettem le és erre nem tudnék mit válaszolni... Segítsetek kérlek! :( Előre is köszönöm!


2011. máj. 2. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
hagyd fent. a mai világban már mindenki fényképezkedik mindenkivel. fogadok rá se bagózik
2011. máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Photoshoppal rakd Pamela Anderson fejét az énekes helyére.

Nekem bejött de ne kérdezd hogy mire kellett.

2011. máj. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!