Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem érzem magam férfinak,...

Nem érzem magam férfinak, hanem sokszor bénának, hogyan lesz egy fiúból férfi, én hogyan lehetnék magabiztosabb 17f?

Figyelt kérdés

fészbukkon nézegetem egyes emberek képeit. napszemüveg. laza ruha. paryfotók. nos ezekről látszik hogy van kialakult személyiségük. barátaik akikkel jókat hülyülnek.lányokkal egész könnyen ismerkednek


ilyen akarok én is lenni, de mivel akarok, ezért még nem vagyok. talán kiskori nevelés az ami tette ezt velemm


olyan béna érzés.


mit ajánlatok


2011. júl. 17. 23:33
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
napszemüveg. laza ruha. paryfotók? Ezeknek baromira nincs egyéniségük! Lehet jobb pasi lesz belőled mit ezekből a kis fitymatyikból
2011. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
magabiztosságra nagyon nagyon eddzek . a pia nagyon sokat segít nekem .:D de áhhh nemtudom mi lesz velem később. azon vagyok h lelkileg erősödjek de baromira nehéz
2011. júl. 17. 23:38
 3/23 anonim ***** válasza:

"ezekről látszik hogy van kialakult személyiségük" Eh... Biztos vagy ebben, hogy ezektől látszik? Barátaik? Ezek inkább csak ivócimborák jó esetben haverok. Könyörgöm ne akarj ilyen balf@sz menőgyerek lenni!


Ismerkedj normális emberekkel, lányokkal. Töröld magad arról a sátáni oldalról és szedj magadra egy kis önbizalmat.

2011. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

srácok én abszolút értelek titeket, de inkább lennék olyan mint ők. legalább jól érzik magukat


önbizalom hát igen ez kell nekem ,de nagyon nagyon nehéz megszerezni:S

2011. júl. 17. 23:45
 5/23 anonim ***** válasza:

Nézd meg Fluor Tomit, próbálj meg úgy tenni, mintha ő lennél az egyik klipjében, mozogj úgy, ahogy ő, beszélj olyan flegmán, ahogy ő, próbáld meg a tükör előtt, hogy milyen érzés azt mondani, hogy "Helló Cica! De lek*rnálak ma este!"!!!

Megvolt?! Na, ez kell, hogy béna érzés legyen!!!

Nehogy már tucat szar akarj lenni!!!

Neked nincsenek barátaid, akikkel jókat hülyülsz?

2011. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, ahogy előttem is írták, pont hogy nem ettől lesz személyisége valakinek. Ezek csak különféle ú.n. "sztárokat" majmolnak. Nem azért hordanak, hallgatnak, isznak/esznek ezt vagy azt, mert nekik az tetszik, hanem mert az a MENŐ, és ebből adódóan ezt KELL csinálni.


Régebben kifejtettem erről a véleményem a blogocskámon, ha érdekel olvasd csak el:


[link]


És ne görcsölj ezen, légy önmagad.

2011. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

Szerintem azok a srácok tényleg nem menők. Inkább add önmagad!

A barátokkal mi a helyzet, szoktál velük lógni?

Szoktál lányokkal ismerkedni? (esetleg valamilyen rossz élményed van velük kapcsolatban?)

Ha kicsit körülírnád, hogy miben érzed magad bénának, megpróbálnék segíteni!

Addig is fel a fejjel!


Egy lány

2011. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szóval, ne akarj önbizalmat, hanem hidd el hogy van neked, nem tudom, hogy magyarzzam, hogy megértsd, nem azzal kell nekimenni hogy "akarok" ilyen lenni hanem hogy Ilyen vagyok, csinálj úgy mintha ilyen lennél, előszőr pl tudatosan, aztán lassan átalakul majd spontaniitássá, kis agykontroll az gész, pl nem mersz odamenni egy lányhoz, magad sem tudod miért stb. akkor tudatosan tedd félre a gondolataid és ne érdekeljen semmi menj oda és elenyedjetek szóba.


Nem az a lényeg, hogy ilyen akatsz lenni, mert akkor mindig csak utánozni fogod azokat akik spontánnak és ettől nem fog kialakulni a te saját személyiséged. Az a lényeg, hogy ne olyan akarj lenni mint mások, hanem olyan mint amilyen te akarsz lenni.


Olvass utána az agykontrollnak, nekem sokat segített kapcsolatok terén.


Egy fiú

2011. júl. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy kissé szűk látókörű vagy, de ez mondjuk 17 évesen talán a minimum.


Próbáld meg kideríteni, hogy milyen cuccokban érzed jól magad, milyen társaságban és milyen környezetben. A lényeg, hogy ne kelljen azért valaki teljesen mást alakítanod, hogy befogadjon az adott közösség.

2011. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben vagyok, bár már fejlődök

Brian Tracy Phoenix seminarium-ot szedd le, aztán Napoleon Hill-től a Nehézségek nagy haszna-t Hidd el ezek csodát tesznek velünk:P

f17

2011. júl. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!