Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem érzem magam férfinak,...

Nem érzem magam férfinak, hanem sokszor bénának, hogyan lesz egy fiúból férfi, én hogyan lehetnék magabiztosabb 17f?

Figyelt kérdés

fészbukkon nézegetem egyes emberek képeit. napszemüveg. laza ruha. paryfotók. nos ezekről látszik hogy van kialakult személyiségük. barátaik akikkel jókat hülyülnek.lányokkal egész könnyen ismerkednek


ilyen akarok én is lenni, de mivel akarok, ezért még nem vagyok. talán kiskori nevelés az ami tette ezt velemm


olyan béna érzés.


mit ajánlatok


2011. júl. 17. 23:33
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
szívesen beszélnék veled msnen:D
2011. szept. 1. 17:48
 22/23 anonim ***** válasza:

szerintem sokan, akik elítélik az egyszerű, de merész embereket, talán rájönnek arra, hogy milyen fontos a bátorság, és a magabiztos kisugárzás, és nem elég ha valaki elvan szállva, mert ő (csak) "különleges"!

Mert ha az is, akkor sokan nem értenek vele egyet, nem értik meg stb. és ekkor fontos bátornak lenni-e:)

2011. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

lehet h beletartozom azon emberek közé akit te "különlegesnek" neveznél ,nemtudhatjuk .de pont az önbizalmom növelése jelentené azt hogy bátorlegyek. hogy nyitottabb legyek bármi újra .én úgyérzem az vagyok, viszonylag könnyen kezdeményezek beszélgetést, vagy ismerkedést ,a gond ott van mikor rájövök hogy "te ember.miért vagy ilyen bunkó" ezt már megtanultam ezért visszavettem a "kezdeményezőm"-ből mer az emberek nem olyanok mint én.jájde bonyolult ez


a különlegességtől csak akkor lehet elszállnod ha látod hogy értékelik. úgy nemlehet h mindenki lesz.r.. az egész önbizalom-dolog az embekről szól. mivel én ebben sz.r vagyok az önbizalmam is kevés. és persze egy jócsaj sokat jelentene. talán a legtöbbet hogy nőjjek a haverok szemében. áhh defsza lenne.dolgozok is rajta

2011. szept. 1. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!