Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyen hozzáállással mennyire...

Ilyen hozzáállással mennyire viszem az életben?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és most fogok végezni a gimiben, de fogalmam sincs hova menjek tovább, nem érdekel semmi, TÉNYLEG SEMMI! Én bármilyen munkám lenne, szeretnék jól keresni, DE én nem azért csinálnék bármit, mert érdekel vagy mert indíttatásom van rá, kizárólag a pénzért. Én a munkát egy "muszáj"-nak fogom fel, és ha tudnám, hogy munka nélkül meg lenne mindenem, vagy nem létezne pénz akkor dolgozna a halál... Így vagyok a sulival és a tanulással is. Muszáj csinálni, hogy később pénzem legyen. Így hova tudnék menni? Vagy mihez kezdjek? Tudom, hogy ez a hozzáállás nem helyes, de nem tudok ezen változtatni, én ilyen vagyok. De akkor most mit csináljak ha nem viszem így semmire? Öljem meg magam vagy mi? (amúgy eddig orvosira gondoltunk, mert az nem érdekel de legalább jól keres) 18/F
2011. szept. 12. 22:13
1 2
 11/12 kojee ***** válasza:

Egy csipetnyi irodalom

J. D. Salinger: Zabhegyező

2011. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 mustafa33 ***** válasza:

Legyél jós, az jól keres. És nem güri csak blabla.

De neked az ujságírás passzolna vagy valami szabadúszó, vagy zacis.

2011. szept. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!