Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Már én is észrevettem magamon,hogy teljesen megváltoztam....mármint ne úgy értsétek,hogy ezelőtt egy visszahúzódó szerény kislány voltam,és most én vagyok a figyelem középpontja,erről szó sincs...Nem is a ruházatom ugyanúgy öltözködök ahogy eddig...De a zenei és a filmbéli ízlésem teljesen megváltozott....vett egy 360°-ok fordulatot...DE KOMOLYAN!!!

Eddig (nem is tudom hogy,még belegondolni is rossz)de nagyon rossz volt a zenei kifinomultságom...SP,Fluor,és Justin Bieber voltak a favok,hogy akkor mást ne is említsek....Mindenféle amerikai és magyar celeb sz*r zenét meghallgattam(és igenis van minőségi magyar zene,de ezt majd később...)pl.:Pitbull,Jenifer Lopez,Selena Gomez...és még ilyenek....szégyellem magam emiatt,és bár szerintem mindenben sokkal jobb ízlésem lett,nem bírom felfogni...az átmenetből,szinteb semmire nem emlékszem,de nagyon gyorsan történt.Egyik nap még hallgattam az electrót,és a gépzenét(pföjj:SS),másnap pedig azt veszem észre,hogy SUM 41-et,Green Day-t és Fall out Boy-t hallgatok...de csak azt...Aztán szép lassan jöttek a 'többiek'....a Korn,A Guns n' Roses,az AC/DC,a Metallica és a System of a Down,a The Killers a Jet és még sorhatnám napestig...Azt még meg kell említenem,az egyik ismerősöm,régen nagyon nagy Guns fan volt,amikor csak azt hallgatott,egyszerűen körberöhögtem,mondván'milyen gáz vagy!pffff...ilyen sz*rt hallgatni'....

A magyar zenékből is csak a minőségit hallgatom...értem itt a Tankcsapdát,A kispál és a borzot,és a kiscsillagot.:)

Nos ami a filmbeli világomat illeti,elmerültem,a tévébők készen kapott 'remekművekben',és nem vettem észre,hogy csak egyet kéne kapcsolnom,és ott van amit igazán szeretek....legalábbis most már,nagyon szeretek...az animék.Amit a hétvégén is elkezdtem nézni az a Death Note.Körülbelül annyira megszállottja lettem,hogy ma,amikor nem lehetett néznem,konkrétan fizikai fájdalmat éreztem....Kishíján csak animéket nézek....szerintem még mindig értelmesebb mint a Barátok Közt :D.

Szóval az lenne a kérdésem,hogy ez normális -e?Illetve,hogy hogy mehetett végbe,ez a folyamat,amiben,mint zeneileg,mint filmbelieg gyökeresen megváltoztam...



2012. máj. 21. 20:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja,annyit kihagytam,hogy ma is,egyik pillanatban,mindenkivel röhögök,a másikban némán,begubózva ülök,és azt veszem észre,hogy befordultam...szerintetek??előre is köszönöm a válaszokat,és az estleges helyesírási hibákért,előre is elnézést!
2012. máj. 21. 20:10
 2/13 anonim ***** válasza:
igen. én is korábban minden szart meghallgattam, most meg már inkább a "minőségit", nálam legalábbis pl deadmau5, the pretty reckless, snow patrol mind :D filmek terén vígjátékokat szerettem, most meg már inkább drámát vagy thrillert nézek meg. szóval ez normális dolog, csak változik az ízlésed évek folyamán. a kommentedben írtat pedig ara tudnám fogni, hogy valószínűleg tini vagy, ebben a korban mindendki ilyen.
2012. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. máj. 21. 21:08
 4/13 anonim ***** válasza:
360° tudod mit jelent? :)Az hogy nem történt semmi, mert vissza tértél az alappozícióba. Szerintem 180-ra gondoltál.
2012. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
uhh tèll xdd bocs...csak.ezzel azt akaetam jelezni,hogy nagyon-nagyot.:) bocs,tényleg most hogy belegondolok...:/
2012. máj. 22. 16:35
 6/13 A kérdező kommentje:
uhh tèll xdd bocs...csak.ezzel azt akartam jelezni,hogy nagyon-nagyot.:) bocs,tényleg most hogy belegondolok...:/
2012. máj. 22. 16:36
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdésed elolvasásával felszakítottál egy mély sebet... :D

Én is ilyen voltam. Sp, Fluor, BNF, JB, Selena. Egyszerűen leköpném magam, és örülök, hogy mások arra a korszakomra nem emlékeznek, és mindenki emlékezetében úgy vagyok benne, hogy "a hungarista rocker".

Szerintem ez normális, max annyiban nem, hogy a változásod előtt azokat a sz@rokat szeretted. :D De örülök, hogy végre te is megtértél.

A filmes ízlésre semmit se tudok mondani, a TV-ben csak a Barátok Köztöt nézem (;)), a Titanicot se láttam, se a Cápát se az ilyen kultúrfilmeket.

Egyébként ez most ne azt jelentse, hogy csak rock és más semmi. Hallgathatszt más előadókat is, akik nem rockot játszanak. Nem fognak megvetni érte.


Gondolom ismered őket, de azért leírom, nálam mi a fav:

Nickelback, Three Days Grace, Korn, Seether (ez kevésbé ismert, de imádom (Broken, World Falls Away)).


Egyébként a 360°-on én is jót nevettem! :D

2012. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Hanari7 válasza:
Velem is történt ilyenfajta változás, legalábbis részben. Még alapsulin minden halálfejes cuccot felvettem, minden egyes nap XD ( azért még most is tetszenek, de már 18 éves vagyok ). Egyébként a tesóm pont tegnap kérdezte szinte ugyanezt a kérdést, pedig ő már 22 éves, szóval nem olyan biztos, h a kortól függ. Sztem csak vmi megváltozott az életedben, esetleg a baráti köröd ( az én ízlésem ezért változott meg ). A változás az élet rendje! XD Ja és az animeket csak támogatni tudom, én egy óriási fan vagyok és abban teljes mértékben egyet értek veled, h sokkal több értelmük van, mint pl. a Barátok Köztnek :D
2012. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)ment a zöld pacsi:D

Amúgy igen,én is legszívesebben visszamennék az időben,és amikor ott ülök,és you tube-on nem tudom mit hallgassak,és elkezdem beírni,hogy Justin Bieber,odalépnék,lefejelném magam,aztán beírnám,hogy Korn,System of a down...:D

DE nem tudom miért,a barátaim is észrevették,hogy teljesen megváltoztam(mármint így,zeneileg),és azt mondják régebben,jobb voltam...

ezt mégis hogy értik??:D

ja és bocs az offért xd.

2012. máj. 25. 13:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem voltál jobb. :D

A mai elkorcsult világ lenézi a rockereket, és istenítik a média torz szüleményit. (Hűha, ezt de megmondtam! :D) A

2012. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!