Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Már én is észrevettem magamon,hogy teljesen megváltoztam....mármint ne úgy értsétek,hogy ezelőtt egy visszahúzódó szerény kislány voltam,és most én vagyok a figyelem középpontja,erről szó sincs...Nem is a ruházatom ugyanúgy öltözködök ahogy eddig...De a zenei és a filmbéli ízlésem teljesen megváltozott....vett egy 360°-ok fordulatot...DE KOMOLYAN!!!

Eddig (nem is tudom hogy,még belegondolni is rossz)de nagyon rossz volt a zenei kifinomultságom...SP,Fluor,és Justin Bieber voltak a favok,hogy akkor mást ne is említsek....Mindenféle amerikai és magyar celeb sz*r zenét meghallgattam(és igenis van minőségi magyar zene,de ezt majd később...)pl.:Pitbull,Jenifer Lopez,Selena Gomez...és még ilyenek....szégyellem magam emiatt,és bár szerintem mindenben sokkal jobb ízlésem lett,nem bírom felfogni...az átmenetből,szinteb semmire nem emlékszem,de nagyon gyorsan történt.Egyik nap még hallgattam az electrót,és a gépzenét(pföjj:SS),másnap pedig azt veszem észre,hogy SUM 41-et,Green Day-t és Fall out Boy-t hallgatok...de csak azt...Aztán szép lassan jöttek a 'többiek'....a Korn,A Guns n' Roses,az AC/DC,a Metallica és a System of a Down,a The Killers a Jet és még sorhatnám napestig...Azt még meg kell említenem,az egyik ismerősöm,régen nagyon nagy Guns fan volt,amikor csak azt hallgatott,egyszerűen körberöhögtem,mondván'milyen gáz vagy!pffff...ilyen sz*rt hallgatni'....

A magyar zenékből is csak a minőségit hallgatom...értem itt a Tankcsapdát,A kispál és a borzot,és a kiscsillagot.:)

Nos ami a filmbeli világomat illeti,elmerültem,a tévébők készen kapott 'remekművekben',és nem vettem észre,hogy csak egyet kéne kapcsolnom,és ott van amit igazán szeretek....legalábbis most már,nagyon szeretek...az animék.Amit a hétvégén is elkezdtem nézni az a Death Note.Körülbelül annyira megszállottja lettem,hogy ma,amikor nem lehetett néznem,konkrétan fizikai fájdalmat éreztem....Kishíján csak animéket nézek....szerintem még mindig értelmesebb mint a Barátok Közt :D.

Szóval az lenne a kérdésem,hogy ez normális -e?Illetve,hogy hogy mehetett végbe,ez a folyamat,amiben,mint zeneileg,mint filmbelieg gyökeresen megváltoztam...



2012. máj. 21. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem elég sok ilyen fordulat volt, általában pasifüggő. 14-15 évesen (ez kb. 7-8 éve volt) még a Viva tv volt a "menő"...innen indultam.


Aztán megismertem egy srácot, váltottam metálra :D, a kapcsolatnak vége szakadt, nekem meg maradt a metál főleg a szimfonikus.


Jött a következő partner. Ő a komolyzenét szerette, igazából belevitt ebbe a világba. Ő miatta szerettem meg ezt a fajta zenét.


Következő állomás az alternatív zene volt (Vad fruttik pl). Újabb srác...Igazából ő nem is szerette különösebben ezt a fajta zenét, csak akkor kezdtem el ilyeneket hallgatni, mikor összejöttünk..kb...de ennek is vége lett...


Most tartok a negyedik állomásnál. Hősök és Fankadeli. A legutolsó "páromnak" voltak ezek a kedvencei. Nem azért hallgatom ezeket, mert rá emlékeztetnek, csak úgy. Mert szeretem őket.


Nem vagyok különösebben befolyásolható zeneügyileg. Ami tetszik tetszik, ami nem, az nem. Nem lehet rám erőszakolni bármit is.

Egyébként egyik "korszakomat" sem bántam meg és ki tudja mi fog következni ez után. Különben is, az emberek változnak.



Amúgy filmekben is hasonló volt. Indultam az állatos, családi filmektől :) Utána horror, aztán anime, aztán most tartok a vígjátékoknál...

2012. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi,mindkettőtöknek,ment a green mancs:)

1.:kösi,és igen.Tényleg megmondtad:DDamúgy teljes mértékben igazad van,és ma azt hallgatják,ami 'divat'.Pl.:David Guetta,Fluor,stb...És ami tényleg minőségi zene,azt meg elfelejtik....:( de az a bnőm,aki ezt mondta(hogy régebben jobb voltam),az kérdezi,hogy miért te mit szoktál hallgatni(előzményt nem tudok xdd)

erre én,hogy :Korn,System of a down,meg néha japán zenét is:D(igen,tényleg xdd)

erre ő:Te és a szar(!!!) zenéid... -.-

én csak így pillogtam,hogy neked mi a jó?? na ezt inkább nem kérdeztem,mert rögtön rávágta volna,hogy Guetta,Fluor,és ilyen house zenéket...:| nos oké:||

2.:nos nekem nem pasi játszott közre...xd

én egyszerűen változtam...:D

és még egy kérdés....az oké,hogy lány vagyok,ráadásul 12 éves?? xd

2012. máj. 25. 17:37
 13/13 Hanari7 válasza:
Miért lenne gond? Szerintem, amit a többiek írtak az is érvényes minden korosztályra :D
2012. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!