Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt hiszem elrontottam az...

Azt hiszem elrontottam az életem! Mit tehetnék? Tudnátok tanácsot adni? Semmi nem működik!

Figyelt kérdés
30 éves vagyok!2 éve nincs munkán,az elején nem találtam azért nem volt,most pedig már teljesen oda az önbizalmam és rám van írva szinte.Nem ilyen voltam az a nagy helyzet.Mindig talpra esett voltam!De a munkanélkülíség ota csak kudarc kudarc hátán ért.Mind párkapcsolat és minden téren..Ott van a kölcsönöm amit nem tudok fízetni,vissza kellet költöznöm az anyémhoz 30 évessen!!Amikor elnézem hogy a haverjaimnak felesége,egyereke van vagy komoly párkapcsolata és élik az életüket ilyenkor mindig bőghetnékem támad és mindig azon agyalok mit és hol rontottam el.Ez az egész az önbizalmamat már teljessen alá ásta..se pénzem,se barátnőm,se munkám..nincs semmim az égvilágon.Hogyan szedhetném össze magam?Volt már valaki így?Ezáltal a haverok,barátok is kikoptak mellőlem,már szinte senkire nem számíthatok,itt élek anyám nyakán mint egy szerencsétlenség.Bár ha ő nem lenne akkor utcán lenék már,de ez akkor sem normális hogy itt vagyok anyámnál,egyszerűen megőrülök már ebben e tehetlenségben és tétlenségben.Ha elmegyek egy próba napra valahova munka ügyben,vagy állás interjúra ott teljessen kiütközik hogy már nincs az a régi önbizalmam,és a legrosszabb az egészben hogy én nem ilyen voltam!Se barátnő,se haverok,se pénz,se munka,se semmi...hcsak a hatalmas romhalmaz körülöttem...
2012. szept. 23. 23:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Eleve nem lehetsz egy senkiházi, ha zavar, hogy anyukádnál élsz. Tudod hányan teszik ezt lazán, még szeretik is, hogy eltartják és eszük ágában sincs változtatni!? Sokkal idősebbek is és nincs lelkiismeret furdalásuk sem. Munkanélküliség: ez elég elszomorító szó már önmagában.

Munkanélküli vagyok: semmit sem érek.

A helyedben elmennék bárhova dolgozni, még pár fillérért is, mert az első lépés hozza meg a változást.

Egyszer kétségbeesésemben elmentem dolgozni egy nem éppen szakmámhoz illő munkahelyre, elég nevetséges pénzért. Fel sem mertem nézni az épületben, nehogy felismerjenek. A sors közbeszólt, de addig nem szólt semmit! Próba szerencse!

2012. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy elrontottad az életedet. Mindenki teszi azt, amit éppen az adott életszakaszában úgy érzi, hogy tennie kell. Ezen nem szabad rágódni.

Azok a barátok meg nem voltak azok...esetleg haverok.

2012. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem menj kulfoldre dolgozni egy idore.
2012. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Na tisztázzunk valamit!Még semmi sincs veszve!Nem rontottál el semmit. Te döntöd el,hogy feladod vagy küzdesz tovább! Csakis a te döntésed és a kulcsszó az önbizalom!Még előtted áll egy teljes és boldog élet,na hagyd,hogy felemésszen néhány kudarc.Ez a Te életed és csak egy van belőle,még fiatal vagy!Csakis Rajtad múlik,hogy megkapsz-e egy munkát. Ha folyamatosan arra koncentrálsz,hogy sikerül akkor sikerülni is fog! Ne stresszeld magad azzal,hogy mások életét irigyeled és bebeszéled magadnak,hogy egy rakás szerencsétlenség vagy akinek nem jött össze semmi. Ajánlok neked egy videót:

http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc

És ne feledd,sosem késő változtatni, nálad sokkal rosszabb helyzetben lévő embereknek is sikerült.És tudod miért? Mert hittek benne hogy sikerül! Ebben a világban az nyer akinek hite van.Mert aki hisz valamiben úgy igazán,az máris nyert valamit.És ha tiszta szívedből elhiszed,hogy rendbe jönnek a dolgok akkor úgy is lesz. Az élet túl rövid az önsajnálathoz.Ne ülj otthon tétlenül hanem cselekedj! Azonnal!

2012. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Hogy vagy most? Hogyan alakult az életed?
2017. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!