Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy elcseszett szintfelmérő...

Egy elcseszett szintfelmérő elég hogy meginogjon az önbizalmam? Esetleg attól félek hogy a többiek jobbak nálam?

Figyelt kérdés

tegnap írtunk szintfelmérőt angolból, és nem figyeltem, össze csaptam, nem olvastam át a szabályokat, mert azt gondoltam vanak páran akik nálam rosszabbak és a haladó csoportba kerülök..

de nem.. elég rossz lett, bekerültem a kezdőbe.. de már több éve tanulok angolt.. képregényeket olvasok hetente angolul és szerintem egész jó vagyok..

beszéltem tanárral, de még le szóbeliztet.. és tökre félek ettől, hogy nem lesz megelégedve, hogy nem fogom tudni, és maradok a kezdőbe..


2009. szept. 3. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

ami az iskolában történik, annak semmi köze a való élethez. ne foglalkozz ezzel az egésszel.

nehogy már az ISKOLA miatt, ne legyen önbizalmad! :)

2009. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan. Ne foglalkozz vele, ha jó vagy, úgyis kiderül. Amúgy is, ahogy egyes iskolákban tanítanak, kezdő, haladó, tökmind1.

Szóbelinél nyugi és mutasd meg amit tudsz.

2009. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

és akkor mi van, ha mondjuk a többiek jobbak nálad? akkor nem lesz finom a hagymás rántotta? :)

ne stresszeld magad, ezt a teljesítménykényszert mások erőltetik rád, semmi értelme.

2009. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy 2 cspoprt van.. a kezdő, de teljesen 0ról mindent, és a haladó.. és ettől félek h nem kerülök be, mert a többiek jobbak..

de nem teljesítmény kényszer.. de ahogy néztem a könyvet kezdőbe, év végén is olyan vennénk amit tudok

2009. szept. 4. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!