Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék értelmes, intelligen...

Szeretnék értelmes, intelligens emberrel beszélgetni, hol találok ilyen személyeket?

Figyelt kérdés
Magamról annyit , hogy fiatal másodéves építész hallgató vagyok Budapesten ,aki szereti a jó humort no meg a sportokat űzni.

2013. ápr. 20. 14:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hello, én első éves építész hallgató vagyok, és szerintem tele van a kollégium beszélgetni vágyó értelmes emberekkel, szóval ha nem vagy kolis gyere be a koliba akár rajzolni és ott lesz egy csomó értelmes ember :)
2013. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Vajda Blandina válasza:
Remélem, közben találtál beszélgetőpartnereket. Van egy mondás: ha halat akarsz fogni, le kell menni a vízpartra. Keress magadnak olyan tevékenységet, amivel szeretsz foglalkozni, sportot, hobbit, munkát, bármit, ami érdekel.Így találkozhatsz hasonló érdeklődési körű emberekkel. Ha kellően nyitott vagy, hidd el, gyorsan találsz barátokat.
2013. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!