Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon depressziós vagyok....

Nagyon depressziós vagyok. Anyukámnak nagyon viszeres a lába és folyton azt képzelem hogy trombözisa lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
állandóan halál félelmem va.azt képzelem minden nap az utolsó lehet.az egyik lábát műtötték a másikat is kellene de nagyon sokba kerül.a bal lába csúnya de ő azt mondja tudja hogy kell ezzel bánni mozgatni kell stb.
2013. okt. 9. 09:13
 1/1 masni1 ***** válasza:
Anyukád pihenjen sokat és használjon Lioton gélt. Az nagyon sokat segít, komolyan. De Te miért parázol annyira a trombózistól???? Abba nem szoktak belehalni, pláne ilyen látható visszerek esetén. Igaz, fáj a gyulladás, meg tudom, hogy sajnálod Anyukádat, de ennyi. Egyébként az nem halálfélelem, ha attól félsz, hogy az Anyud meg fog halni. Halálfélelemről akkor beszélünk, ha indok nélkül attól reszketsz, hogy TE most mindjárt meghalsz. Viszont ha így van halálfélelmed, gyorsan menj pszichiáterhez. Mert így nem lehet élni.......
2013. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!