Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Krónikusan akarok mindenkinek...

Krónikusan akarok mindenkinek megfelelni. Nem tudom mit tehetnék. Csak azt tartom szem elött h mások mit szertnek és akkor én is próbálok olyan lenni. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
13/L
2010. ápr. 1. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyenekből lesz a legnagyobb lázadó. Pár év múlva, majd krónikusan nem fogsz megfelelni senkinek. Hidd el.
2010. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, úgyhogy nem tudok sokat segíteni.Csak annyit mondhatok, hogy ez nem állandó állapot.(Remélem. :D)

Ja és igaz tényleg, hogy egy idő után úgy is eleged lesz belőle és belőled lesz a legnagyobb lázadó! :D

13/L :D

2010. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Főleg most, hogy 13vagy és lassan 14, elkezdenek nőni a ciccik és jönnek a fiúk (kivéve engem, én azt várom, hogy a lányok jöjjenek :D) és majd az jobban fog érdekelni, mint a megfelelni vágyás.

Első voltam.

2010. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is 13 L vagyok,csak azt tudom mondani h fel a fejjel,ha te magad tudod magadról h ien vagy,könnyen leszoksz majd róla,és majd észre is veszed h ha valaki rossz cselekedetét akarod leutánozni az mekkora hülyeség :D
2010. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én szeretem a friss húst,kéretik megfeleni nekem!
2010. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszaitokat!:) Nagyon örülök h nem vagyok egyedül!bár ettől a lázadós izétől egy kicsit félek..:D De ezek szerint mindenki átesik\átesett azon amin én most.:)
2010. ápr. 5. 11:58
 7/7 Phoney ***** válasza:

Szerintem ha nem tudsz ezen segíteni, legalább vedd észre, kinek az elvárásaira érdemes figyelni.


Rengeteg embernek annyira nincs ízlése, meg esze, meg normális értékrendszere, hogy őelőttük egyszerűen nem is lehet beégni. Nagyon fontos, hogy észrevedd, kiknek a véleménye nem számít semmit.

2010. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!