Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek már volt olyan, hogy...

Veletek már volt olyan, hogy valaminek hirtelen nagyon örültetek, aztán belegondoltatok és elszomorodtatok? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy azt érzem, hogy egyszerűen nem merek örülni, mert annyiszor estem pofára, és már mindennemű csalódastól félek. Pár napon belül találkozni fogok egy régi barátommal, akit nem láttam már 3 éve, és mondjuk úgy, még mindig rendesen megdobogtatja a szívemet, de amint belegondoltam a korábbi csalódásaimba, és más hátráltató tényezőkbe, teljesen elszomorodtam, és már nem is merek örülni neki, mert mi van, ha nem jön össze ez a találka?

Kérdésem csak annyi, hogy más is érzett-e már így, megnyugtató volna.

köszönöm



2017. jan. 18. 20:01
 1/2 anonim válasza:
100%
Ez természetes. Ez a baj a hirtelen jött boldogsággal. Hogy amilyen hirtelen jött, úgyis múlik. Reménykedni szabad, szerintem csak a lehetetlenben ne higggy erősen, de nem szabad mindennel pesszimistának lenni
2017. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
A lehetetlenben ne higgy erősen? Ma bennthagytam a kulcsom a suliba és csak remélni tudtam hogy ott lóg majd a szekrényem ajtajában. 😂😂
2017. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!