Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy Skype...

Hogyan zajlik egy Skype egyenleg vásárlása?

Figyelt kérdés
Addig eljutottam, hogy meg kell adni a számlázási címet, de azt nem tudom, hogy bankszámláról fogják levonni vagy kiküldenek egy csekket, amit a postán kell befizetni.
2010. szept. 26. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én anno a kolléganőmét probáltam(!) feltölteni, és hát lehet, hogy én voltam sügér, de vért izzadtam. Annyira nagyon nem néztem meg a lehetőségeket, ő azt kérte, hogy banki befizetés útján oldjuk meg. Magyarországon ha minden igaz, akkor a Rájfájzen Banknál lehet ilyet csinálni. És ha jól tudom, akkor 1500 Ft a legkisebb modul. Anno 3 oldalt kellett volna kitöltenem a bankban, hogy nem fióktagként utalni tudjak 1500 Ft-ot, így aztán meg is köszöntem a dolgot, otthagytam a francba. Amúgy ha felmész a www.skype.hu oldalra, akkor jobb oldalt felül találsz olyat, hogy Skype egyenleg vásárlása. Bejelentkezel ugyanazokkal az adatokkal, mint amiket magában a programban használsz (értsd a fiókadataiddal), és onnan már minden le van írva magyarul is, végig kell csak olvasni. Ki kell választanod, hogy annyit vonnak, amennyit használod, vagy feltöltöd valamennyivel, és azon a kereten belül csacsoghatsz. Gyakorlatilag úgy működik, mint egy mobilszolgáltató. Van előfizetéses, illetve feltöltőkártyás lehetőség is - kinek melyik tetszik.
2010. szept. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Az a gond, hogy a skype oldalát már átolvastam, de a fizetési módokról nem találtam túl sokat :S

Csak ha már banki átutalással zajlik a dolog, akkor minek kell számlázási cím?

2010. szept. 29. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen töltök 5-10 eurot.Mikor rámész,hogy egyenleg vásárlás,Kiír egy bankszámlaszámot,hogy arra fizess be pl.1528ft.-ot,és ad egy hivatkozási kódot,ami betűk és számok.

Én ezt leírom,bemegyek az otp-be,és átutalom a kért összeget a bankszámlára úgy,hogy az ügyintézővel ráíratom a kódot.

-Bár euro alapú,forintban kell fizetni.

-Nekem otp-s a lafo-m(lakossági folyószámlám)más pénzintézetnél is így kell.

-Befizetés után csak 2...5 napra jelenik meg a pénz--euro-ban.

2010. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismét én! Megnéztem konkrétan Neked.

-Ha pl 10 E-t akarsz,ugye ez(is) áfa köteles,ami 15%.Így 11,5 E-t kell fizetned.

-Ez ma szerda este 277,45ft/E

-így az összeg 3190,65ft lenne...a 10 E-ra

-Megadják a számlaszámot--ez Raiffeissen bank.

-Amit írnak fizetési hivatkozási(egyedi)számot,azt kell a bankba bevinni,az előbb rosszul írtam! EZ EGY 12JEGYŰ SZÁM.

-Ha nem fizeted be,NINCS SEMMI GÁZ,max Küldenek egy "gépi" emlékeztető félét.

-Érdemes figyelni az E~~forint árfolyamot,1-2 százast lehet spórolni.

2010. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. szept. 30. 15:47
 6/7 anonim válasza:

Én is szeretnék Skype egyenleget vásárolni. Nekem is megjelent a kérdőív, amit ki kell tölteni. Bizonyára, ha kitöltöm, lesz Skype egyenlegem. A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet megnézni, mennyi pénzem maradt egy - egy beszélgetés után? Már csak a kellemetlen meglepetések elkerülése érdekében.

A választ előre is köszönöm.

2011. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tel vocsok válasza:
Ez mind baromsag ennyit kinlodtok.siman csak beirod a bankkartyad adatait (*kartyaszam,nev,cv kod.ervenyesseg*)s 1p.alatt kesz az egesz cucc!
2016. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!