Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítene a Skype...

Valaki segítene a Skype egyenleg feltöltésében?

Figyelt kérdés
Egyhavi díjat szeretnék fizetni, és a Skype magyar nyelvű oldalán meg is adta a bankot, számlaszámot, hogy hová kell mennem. A Reiffeisen az. No én bementem, de nemhogy a folyamatot, még csak a Skype programot sem ismerték :-\\\\ Ki kellett volna töltenem egy halom papírt CSAK AZÉRT, hogy egy számlaszámra be tudjak fizetni 1500 (idióták). Kaptam még egy halom kódot, stb, ezeket sem tudom, hogy befizetéskor hol tüntessem fel... Egy szó mint száz, valaki tudna segíteni ennek a menetében? Nagyon köszönöm előre is.
2009. júl. 27. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint te nyitottál a Raiffeisen Bankban egy számlát, amire tulajdonképpen semmi szükség nem volt.


Amikor a Skype-on a banki átutalást választottad, akkor kaptál egy ilyen információt:


Pontosan HUF 1207.96 összeget fizessen erre a számlára

Fiók tulajdonosa: Global Collect BV

Bank: Raiffeisen Bank Rt.

Város: Budapest

Számlaszám: 12010611-00114183-00100003

Swift-kód: UBRT HU HB


Használja a fizetési hivatkozási számot: 40872436xxxx.


Ekkor be kellett volna menned a Raiffeisen Bankba, és ott KÉSZPÉNZBEFIZETÉST kezdeményezni a 12010611-00114183-00100003 számú számlára. Itt az összeg az általuk megadott (1.210 Ft a kerekítési szabályok miatt), majd közleménynek beíratni a 40872436xxxx számot.

Ennyi lett volna.


Ha pedig már bankszámlát nyitottál, akkor az internetbankodból tudsz átutalást kezdeményezni a fenti adatokkal.

2009. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint egyáltalán nem nyitottam semmilyen bankszámlát, szó sem volt erről. És igen, így ahogy mondod, bementem a bankba, de ott ki kellett volna töltenem két lapot is, csak mert kézpénzes befizetést kezdeményeztem (volna). Erre viszont egyáltalán nem tudom mi szükség van, mert az OTP-nél egyszerűen csak kinyitom a szám, hogy erre meg erre a számlára akarok pénzt betenni, csinájjad husi, és már ott is van az ellenoldalon.
2009. júl. 27. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!