Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tablet javlatok egyetemi...

Tablet javlatok egyetemi jegyzeteléshez?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban látom, hogy hallgató társaim és ismerőseim tabletet használnak jegyzeteléshez, és nekem is nagyon megtetszett az ötlet,rengeteg előnyét látom, ezért be szeretnék szerezni egyet. Kinek melyik típussal milyen tapasztalata van? Leggyakrabban az iPad és a Samsung S széria jön velem szembe, ezeknek az árát picit sokallom, de persze ezektől sem zárkózom el. Ha esetleg van valakinek Lenovo tablettel tapasztalata, amit megosztana velem, azért nagyon hálás lennék. Aksi hogy bírja, a ceruzával mennyire könnyű ráírni, szokott-e laggolni? Fontos hangsúlyoznom, hogy csak jegyzetelésre, és ppt-hez megjegyzés írásra használnám, semmi extrára.

Sok helyen látom, hogy laptopot javasolnak, annak nem vagyok a híve. :)


Előre is köszönöm a válaszokat!


nov. 26. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Galaxy Tab S6 Lite (2022) Szerintem nagyon jó áron van, főleg hogy jár hozzá ingyen S-pen. Az Apple Ipad 9 is jó, de ahhoz nem kapsz tollat.
nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Drága drága...

Az olcsó tablettel nem fogsz tudni jól dolgozni.

nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!