Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Csak én vagyok az ilyen...

Csak én vagyok az ilyen "nagyszerű", "szuper" dolgokon kiakadva? (több lent, olvassátok el minél többen! )

Figyelt kérdés

Ma reggel nem mentem suliba, ugyanis beteg vagyok. már 6kor felkeltem. Bekapcsoltam a TV-t, és a Discovery Science ment. Valami jövőbeli sorozat egyik része volt.


Nézem, nézem, és azt látom, hogy valami "nagy" amerikai tudósok arról beszélnek, hogy milyen JÓ(!) is lenne az embereknek, ha össze lennének kötve a robotokkal. Mert például új érzékszerveink lehetnének, nem lennék olyan sebezhetőek, sokkal tovább élhetnénk.


Na ezen elszörnyedtem. De inkább úgy fogalmazok, hogy kiakadtam.

Most őszintén, ki akarna egy GÉP lenni?

Mert aki igen, az nem normális.

A tudomány felborítja a természet rendjét. Ez undorító....

És ráadásul miért is lenne jó örökké élni? Ezek a "nagyon okos" emberek abba nem gondolnak bele, ha senki nem hal meg, akkor előbb-utóbb túlnépesedünk?

Ja, és azt is mondták, hogy nemsokára a robotok fogják uralni a világot.

Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen, aki nem szeretne GÉPEKKEL élni.


Az ilyeneken csak én akadok ki?

Csak én ellenzem a "nagyon fejlett" technikát?

Csak én utálom a robotokat?

Várom a véleményeket.


2012. szept. 26. 11:10
1 2
 11/12 amadeuss válasza:

Az igaz, hogy undorító dolog ilyet állítani, hogy jó lenne kiborg módra élni, de azt azért tagadni nem tudnám, hogy örülnék egy-két robot társaságának. Kíváncsi vagyok, hogy 20 éven belül hová fejlődik a technika, lehetővé teszi-e a dolgozó robotok létezését emberek mellett? Érdekes gondolatok.

Ja, és örökre sem lenne jó élni. De azért egy kis extra átlagéletkor szerintem járna az embereknek.

2012. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
igen, csak te vagy ilyen hülye...
2013. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!