Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha összetört a laptop képernyő...

Ha összetört a laptop képernyője akkor a laptop annyi ugye?

Figyelt kérdés
A férjem berágott és földhöz vágta a laptopomat. A kijelzője betört és gyakorlatilag a fél képet nem látni mindenütt fekete foltok. Ennek a notbuknak anyi vagy meglehet javitatni?
2010. febr. 3. 23:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ennek annyi, szerintem ezt megjavítani sem tudják. De nálam egy ilyen agresszív pasival való kapcsolatnak is annyi lenne:(
2010. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy új kijelzőt kell venned hozzá, ami borzasztó drága, vagy (a laptopok többségénél) egy kábellel ki tudod vezetni a képet egy másik monitorra.
2010. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ezt cserélheted újra. Szerény véleményem szerint a férjeddel együtt...:s
2010. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
bárcsak megszabadulhatnék tőle de nem nem tudok. azt sem lehetne csinálni hogy veszek egy rossz gépet és kicseréltetem a monitorját? ( nem értek én hozzá, csak ugy gondoltam. ) szegény kis gépem. :(
2010. febr. 3. 23:19
 5/25 A kérdező kommentje:
a férjemtől nem tudok megszabaduli, mert függök tőle.
2010. febr. 3. 23:21
 6/25 anonim ***** válasza:

"bárcsak megszabadulhatnék tőle de nem nem tudok"


Hirtelen nem tudtam, hogy ezt a férjre vagy a gépre érted-e...:(

2010. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
a férjre :) a gépemre nem mondanék ilyet, most ép siratom szegény gépemet.
2010. febr. 3. 23:23
 8/25 anonim ***** válasza:
Azt megértem. Egy ilyen férjet nem siratnék, de a gépért tényleg kár:( Min húzta fel magát ennyire? Amúgy legközelebb dobálja a saját cuccait...
2010. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
vigasztalom itt magam hogy igy tudom haszálni, de a vonalaknál egyre nagyoobbak a sötét foltok.. akkor nem leet ket notbukbol egyet csinálni? (vagy ez csak öi logika ?)
2010. febr. 3. 23:25
 10/25 A kérdező kommentje:
azon huzta fel magát hog én mondtam neki hogy ma még meg sem álltam,, mig ő amiota itthon van csak ül és megsem kérdezné segithet e.
2010. febr. 3. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!