Miért akarják az embert anyagilag mindenhol lehúzni?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem senki ne mondja hogy egy gyári akkumulátor ennyit ér egy canon EOS 7d-hez.



2023. nov. 24. 10:14
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
19%
Mert gerinctelenek.
2023. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Érdemes lett volna a kérdésbe azt írni, hogy Canon 7D-hez milyen untángyártott akkut ajánlotok, talán többen megtalálták volna a kérdésed olyanok, akiknek számít is a véleménye és nem a lehúzásról kéne kérdezni.


Szerencsére azért kaptál normális válaszokat. A Patona akksik nagyon sokaknak bejöttek, megbízhatónak bizonyultak, a legtöbb fotós fórumon ezeket ajánlják, nekem is több gépben probléma nélkül működtek és egyikkel se volt még gondom. Más utángyártott márkákkal (és márkajelzés nélküli akkukkal) előfordultak már gondjaim.

Találkoztam olyan névtelen akkuval, ami beleszorult a gépbe, mert egy picivel nagyobb méretre készült, mint kellett volna (szerencsére befelé menet szorult meg és nem kifelé)...


Aliexpressen és Ebayen érdemes lehet akkut rendelni, de érdemes minél jobb értékelésű eladót választani, hogy minél kevesebb meglepetés érjen. Na meg arra készülj fel, hogy a garancia és a szállítási idő körülményes lehet Ali/Ebay esetén. Általában hetekig tart, mire ideér, amit rendelsz és ha bármi gond van vele, akkor a csere is legalább ilyen lassú és macerás lehet. Jóval bonyolultabb Kínába visszaküldeni a terméket, ha gond van vele, mint a magyarországi boltba visszavinni, ahol vetted.

Ha gyorsan van szükséged az új akkura és fontos neked a garancia biztonsága, akkor utángyárott akkut is érdemesebb Magyarországi boltban venned.

Ha nem sürgős és az sem zavar, ha van némi kockázata, hogy működni fog-e, akkor rendelj nyugodtan külföldről, járhatsz vele jobban.

2023. nov. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!