Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Porzsákos vagy porzsák nélküli...

Porzsákos vagy porzsák nélküli porszívó praktikusabb?Ill.milyen a Hepa szűrő,azt lehet takarítani vagy cserélni kell?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 07:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
A mosható HEPA hülyeség. Nézz utána, milyen apró részecskéket jelent, és gondolod el, hogy csap alatt kilögybölöd a szűrőből... Abszurd.
2021. szept. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Porzsákos. Egy mozdulattal kiszeded és cseréled.

Az enyémben van HEPA-szűrő, valamelyest lehet tisztítani, de egy idő után csere. (De nem kell olyan gyakran, mint a porzsákot)

2021. szept. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
A porzsákos
2021. szept. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Zsák nélkuli. Csak egy mozdulat es

Kiboritod egy zacskoba. Nem kerul penzbe sem. Kevesbe terheled a kornyezetet.

2021. szept. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
#4, a söprű/lapát még olcsóbb lenne, az áramot sem zabál :)
2021. szept. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ hol élsz. Családi házban lakom porzsák nélküli hogy kevesebb szemetet termeljek.


Panelban porzsakos mert nincs hol pucolni

2021. szept. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Igazából tökmindegy. Mind a kettő tud macerás lenni, bár Nekem jobban bejön a porzsák nélküli. Lakásban és most otthon (családi ház + kutya, macska) is remekel a porzsák nélküli porszívóm.


Pl. nem kell megfogjam a poror porzsákot, hanem csak egy gombbal kiengedem a tartályból a port (ha beleülteted a kukába/vagy a zsákba, nem fog mindent összeporozni). Szétszedni is nagyon egyszerű. Kimosni meg kádban a legegyszerűbb, bár van egy „dob” amire rátekeredik a sok szösz/haj, azt kézzel kell eltávolítani, de sztem ez sem nagy kunszt.

Van egy motorvédő meg egy HEPA szűrő, mind a kettőt időközönként cserélni kellene, de nem drágább tétel megvenni, mint a porzsákokat. Az enyém 3 éves és köszöni, jól van. A mosás lényege meg nem az, hogy Te minden féle mikroorganizmust meg szemcsét kitakaríts belőle, hanem, hogy ne égjen le a motor. Ha el van tömődve a motorvédő (szivacsos cucc)

+ a hepa is, nincs levegő áramlás, de ezt a teljesítményen és a hangján is észre lehet venni.

Ha bacifób valaki, akkor meg alapból felejtse el a porszívózást, meg ne is üljön autóba, mert ott sincs a légszűrő nap mint nap cserélve 🤫

Ettől függetlenül egyik sem bharomság :)


Egyébként van egy ipari teljesítményű porzsákos porszívónk (és nem gagyi noname), és konkrétan lehet látni a napfényben, hogy azért bocsájt ki rendesen port, újkorában is.


Tudom, márkát nem kértél, de a Hoover porszívóival eddig maximálisan meg voltam elégedve.

2021. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
5 os nem tudod ertelmezni a kerdest vagy mi van veled?
2021. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
#8, az ötös (azaz én) a négyes környezetterheléses magyarázatára reagált a söprűvel-lapáttal. Nem érted a humort, vagy mi van veled?
2021. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
Fura humorod van, van aki szerint ez kicsit is humoros? Eroltetett fos
2021. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!