Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik Dolce Gusto kapszulás...

Melyik Dolce Gusto kapszulás kávéfőzőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Anyukámmal szeretnénk venni egyet közösen, de kicsit tanácstalan vagyok, ahogy a neten szétnézek, hogy melyik lehet a legjobb. (Én az Infinissimával szemezgetek.)

Biztosan ezt a márkát szeretnénk venni, nem mást. :)

Kérlek, írjátok le a tapasztalataitokat, hogy szerintetek melyik a legjobb és miért és persze, jöhet a negatív vélemény is a típusoknál, az is nagyon fontos.


Nagyon szépen köszönöm. 💖



2023. jún. 13. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ez a márka kell? Csak mert barom drága a kapszula hozzá, marha nagy is, szerintem a Nespresso kapszula olcsóbb sokkal. Ha Dolce Gusto kell mindenképpen, akkor én olyat vennék, amin be lehet állítani a vízmennyiséget és automatán lekapcsol. Nekem Dolce Gusto volt anno, de állandóan elakadt valami benne kb. 2 havinta, és nem működött, ilyenkor tisztogatni kellett, baromi kellemetlen tud lenni mikor innál és fél óra vacakolás kell. Nespresso gépem megvan 2 éve, egyszer sem akadt el, tisztítani sem kellett még, megbízható.
2023. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!