Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik hűtő márkát tartjátok...

Melyik hűtő márkát tartjátok a legjobbnak? Ár-érték arány mellett figyelembe véve a korszerű funkciókat (No frost), energiahatékonyságot (A_C), műszaki megbízhatóságot.

Figyelt kérdés
Kerestem üzletekben gyártási évre vonatkozó adatot, sehol nem találtam. (Címke, eladók, ügyfélszolgálat...) HOnnan lehet megtudni?

nov. 19. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Liebherr, Bosch
nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami biztos Zanussi-t ne.
nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dolgoztam az Electrolux-ban, hát ugyanaz a szar kinai alkatrész. Igény szerint ragasztják rá az Electrolux AEG, Zanussi nevet. Persze ez az árat nagy mértékben befolyásolja.Az energiahatékonyság meg nagyon megjelenik az árban is.A Noo froost nagyon jó, soha nem kell olvasztani. Viszont le kell takarni benne az ételt, mert kiszárítja.Meg talán a fogyasztása is nagyobb. Szólj ha megtaláltad, én is szeretnék eggyet. A mostani kb 60 KW-ot eszik havonta.
nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem a megbizhatóság része mázli kérdése


Ma már egyik gyártó se akar olyan gépet gyártani amit 20-30 évig tudsz használni.


Éppen ezért szerintem felesleges drágább gépet venni csak azért mert maga a márkanév valami túltolt marketing miatt népszerübb.


Amikből sokat adnak el, népszerüek azok általában nem szoktak nagyon rosszak lenni.


Ha az ár/ érték arányt nézzük akkor egy gorenje vagy beko hütő pont jó választás

Olcsók és nem rosszak!

nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Amikből sokat adnak el, népszerüek azok általában nem szoktak nagyon rosszak lenni."


De! Pont a Gorenjével szívott a család több tagja is, azóta BOSCH-t vettünk és érdekes módon mindenhol rendben van.



1-es vagyok. Menjetek be egy MM-ba vagy Euronics-be és nézzétek meg hogy egy Liebherr hűtő és egy Gorenje hűtő falvastagsága között milyen különbség van! Itt látszik, hogy nem minden esetben mindegy a márka. Amúgy tényleg van olyan hűtő aminek csak az elnevezése más, ha jól emlékszem az LG meg a Whirlpool volt teljesen egyforma az üzletben...

nov. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Samsungnak vannak olyan hűtői amik tele vannak okos funkciókkal meg össze lehet kapcsolni ilyen okosotthon rendszerekkel. Én mondjuk nem használnám ki de sokak szerint jók ezek a hűtök. Én drágállom mondjuk. Szerintem a beko az ár/érték bajnok hűtő. Nekünk már nagyon régóta megvan és eddig semmi baja. Nagyon olcsón vettük, igaz nincs benne semmi extra. Ismerősünk lg hűtőt vett, az már jegesedésmentes. Eddig azt mondta jó. Annyira nem vették drágán.
nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!