Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Jajj istenem nagyon félek mit...

Jajj istenem nagyon félek mit tehetnék? FELPONTOZÁS

Figyelt kérdés
Whirlpool AWT 2284 ilyen tipusu mosógépünk van anyukámék elutaztak barátaikkal messzire dolgozni én meg tesom lakunk most itthon véletlenül túltömtem a mosógépet kb 1 szennyestartonyi szinest eröltettem bele és szépe mosott elért az utolsó öblitéshez és mikor felpördült előtte és centrizett akkorát durrant és besüppedt a dobja meg a gumi is lejjebb ment akkor ennek a gépnek annyi már ugye? de hogy nekem is az is 100
2011. okt. 17. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem nagyon értek a mosógépekhez, de első körben nézd meg, van-e még rá garancia, é hívd fel a szervizt. Ha nincs rá garancia, akkor is hívd fel őket, mert szerintem elmondás alapján is többet hozzá tudnak szólni, mint mi itt.
2011. okt. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha túl sok súlyt teszel a mosógépbe, akkor tulajdonképpen nem kéne működnie. Mondjuk ezt a típust nem ismerem, de a modern mosógépek elég nagy része tudja mérni, hogy nincs-e véletlenül túl sok ruha bennük. De sajnos esélyes, hogy tönkrement.
2011. okt. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
garancia, vagy mosósógép szerelő.lehet egy 20asodba fog fájni.:S
2011. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Bocsi, de ugyan hogy jutott eszedbe ennyi ruhát beletömni ?

Anyukád se magyarázta el sose, hogy meddig pakoljuk a gépet ? Tudom ez már tökmindegy és nem segít, de nekem annyira abszurd, hogy ennyire fogalom nélkül legyetek :).

Ha az van, amire tippelek, akkor a csapágyaknak lett annyi, nem lesz olcsó. De hívj egy szerelőt legalább. Mondjuk olyat, aki nem kér kiszállási díjat, ha létezik még ilyen egyáltalán.

2011. okt. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

leszakadt a dobja...amúgy hogy sikerült annyi ruhát beleerőltetni?


a garanciális javítást meg buktad

2011. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
[link] ide írj
2011. okt. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a dobnak nincs baja csak a a müanyag keret szakadt ki és törött el fentről hamar akartam végezni a gép kb 8 éves
2011. okt. 17. 23:51
 8/13 anonim ***** válasza:
mondom, hogy leszakadt a dob...a keret tartotta ;)
2011. okt. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szarráment az egész kihuztam aztán elakartam dönteni és kijön a bele is anyummal beszéltem ír nekem tipus számot meg dolgokat hogy milyen gépet vegyek küldenek még + pénzt is lebaszást se kaptam
2011. okt. 18. 00:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy , hogy ilyen édesanyád van. Valóban nem jár leszidás az ilyesmiért, hiszen csak tudatlanságból történt. Gondolom, egy életre megtanultad, mire figyelj mosáskor.
2011. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!