Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Jajj istenem nagyon félek mit...

Jajj istenem nagyon félek mit tehetnék? FELPONTOZÁS

Figyelt kérdés
Whirlpool AWT 2284 ilyen tipusu mosógépünk van anyukámék elutaztak barátaikkal messzire dolgozni én meg tesom lakunk most itthon véletlenül túltömtem a mosógépet kb 1 szennyestartonyi szinest eröltettem bele és szépe mosott elért az utolsó öblitéshez és mikor felpördült előtte és centrizett akkorát durrant és besüppedt a dobja meg a gumi is lejjebb ment akkor ennek a gépnek annyi már ugye? de hogy nekem is az is 100
2011. okt. 17. 23:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen igen ma 7:15 re mentem sulibol és csak 2 óra volt megtartva hazajöttem kitakaritottam elmentem a bankba kivettem a pénzt és vettem 1 mosógépet felültöltős whirlpool és világit meg kiirja a hátralevő időt a hűfokot nagyon szuper alig várom hogy meghozzák
2011. okt. 18. 14:24
 12/13 bp1985 ***** válasza:
Veszel egy sz@r után mégegy sz@rt. Gratulálok. Egy normális mosógép el sem indul, ha túl van töltve. A wh meg gond nélkül. De ez a legkevesebb baj vele. Egyre szemetebb cuccokat gyártanak. Nekünk ugyanilyen volt, az kigyulladt mosás közbe. De imádkozz, hogy a mostani géped majd bírja. Nem a megbízhatóságról híres a wh. Egy értelmes eladó egyből le is beszélt volna róla.
2011. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Anyádnak sok felesleges pénze lehet, azért nem szidott le, na meg azért, mert ő a felelős, hogy otthon hagy, mert annyira nagynak néz, de annyira nem, hogy megtanítson mosógépet kezelni... Egyébként az új gépet mással fogod tönkretenni, talán először kezd a használati útmutatással és a betehető kg meghatározásával.
2011. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!