Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy iOS Melyik a...

Android vagy iOS Melyik a legjobb minden téren?

Figyelt kérdés

2022. jún. 10. 14:12
1 2 3 4 5
 11/50 Veteránmacska ***** válasza:
43%
Miaz hogy minden téren?? A válasz becsapós lehet, mert az Apple csak Apple termékekkel teljes és határtalan, így jobb minden téren. Míg az andoid mindennel kompatibilis de nem határtalan . és bugosabb! De ez nem jelenti azt, hogy az Apple hülye. Csak van egy konfortzónája.
2023. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim válasza:

1. Ár: A Samsung telefonok általában olcsóbbak, mint az iPhone-ok.

2. Tárolási lehetőségek: A Samsung telefonok gyakran kínálnak bővíthető tárhelyet SD kártya segítségével.

3. Kijelző: A Samsung AMOLED kijelzői széles színskálát és mély feketét kínálnak.

4. Akkumulátor: A Samsung telefonok gyakran nagyobb akkumulátort kínálnak, mint az iPhone-ok.

5. Töltés: A Samsung támogatja a gyors töltést és a vezeték nélküli töltést.

6. Személyre szabhatóság: Az Android rendszer lehetővé teszi a felhasználóknak, hogy testreszabhassák a telefonjukat.

7. Portok: A Samsung még mindig tartalmazza a 3,5 mm-es fejhallgató-csatlakozót néhány modelljén.

8. Vízállóság: A Samsung csúcskategóriás telefonjai vízállóak.

9. Kamera: A Samsung telefonok gyakran kínálnak több kamerát és kamerafunkciót.

10. 5G: A Samsung korábban vezette be a 5G támogatást a telefonjaiban.

11. AI funkciók: A Samsung Galaxy S24 bevezetett néhány új AI funkciót.

12. Frissítési sebesség: A Samsung telefonok támogatják az adaptív képfrissítési sebességet.

13. Processzor: A Samsung telefonok Snapdragon processzorokat használnak Észak-Amerikában.

14. RAM: A Samsung telefonok gyakran több RAM-mal rendelkeznek.

15. Színek: A Samsung telefonok széles színválasztékban érhetők el.

16. Méret és súly: A Samsung telefonok gyakran könnyebbek és vékonyabbak.

17. Telefonmodell választék: A Samsung széles választékot kínál, így mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbbet.

18. Biztonság: A Samsung Knox biztonsági platformot kínál.

19. Képernyővédő: A Samsung telefonok gyakran gyárilag felszerelt képernyővédővel érkeznek.

20. Többfelhasználós mód: A Samsung lehetővé teszi több felhasználói profil létrehozását egyetlen eszközön.

márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 Alex Fly ***** válasza:
@21: nem csak a Samsung. Sok gyártó ezeket r~gebb óta vagy jobb minőségben, használhatóbb formában adja, mint a Samsung.
márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim válasza:

Kedves felhasználó!

Köszönöm a válaszodat!


Én a Samsungot viszonyítottam csak az iPhone-hoz.

márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 Alex Fly ***** válasza:
@14: mivel a kérdésben az Android rendszerű telefonokról volt szó, így nem célszerű egyetlen gyártót kienelni ~s a többiről tudomást sem venni...
márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

#11, mi abban a jó, ha az Apple csak Apple termékekkel kompatibilis? Pont itt a lényeg, hogy ne ütközzünk falakba a felhasználással, ezért elvárható lenne, hogy többféle termékkel is kompatibilis legyen, az Android viszont pont ezt a szabadságot nyújtja! És mivel az Android szabad nyílt rendszer, pont ezért határtalan a felhasználásban!

Mérlegeljük a helyzetet: az Apple csak a saját termékeivel kompatibilis, mással nem, az Android meg minden mással, csak Apple-lel nem! Akkor arányosan mégis melyik a határtalanabb?

#6 voltam

márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

"mi abban a jó, ha az Apple csak Apple termékekkel kompatibilis?"


Nem is igazán értem az eredeti kijelentés értelmét. Mi az, hogy csak egy Apple termék csak Apple termékekkel kompatibilis? Miben nyilvánul ez meg? Van Apple telefonom, de a fülhallgatóm, amit használok vele, nem Apple gyártmány. Ha akarnék, akkor kismillió gyártótól vehetnék olyan okosórát, ami szintén képes lenne a telefonnal együttműködni. A felhő tárhelyeimet bármilyen eszközről elérem, ez sem csak Apple kompatibilis. Néha az emberek nem értek, hogy miről beszélnek és túlmisztifikálják az Apple ökoszisztémát nagyon durván.

márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 Veteránmacska ***** válasza:
22%

11/17 válaszoló vagyok! Én nem azt mondtam Hogy nem kompatibilis, hanem hogy nem teljes! Azért nem mindegy Mert pl. hiába kapcsolsz egy fülest az iPhonera ami nem a apple márkájú, Rákapcsolódik, és szól a füles, de viszont korlátolva! Meg már rég el kéne felejteni ezt az iPhone zártságot

Mert már rég nincsen pendrive, ritka aki tölt fel számítógépre képeket fájlokat, Azért találták ki a felhőt Ugyanúgy elérhető iPhone-od mint Android on az online tárhely, mindenki a felhőbe tölti messengeren küldik stb Meg már a telefonoknak olyan nagy a tárhelye hogy elfér rajta több 100 kép vagy akár 1000 kèp és zene, Ja azt kifelejtettem hogy nem lehetetlen iPhone ról például számítógépre Feltölteni csak kicsit körülményes de hangsúlyozom mindenki a készülékén tárolja képét vagy a felhőbe vagy akármilyen fájlt! Szóval már az iPhoneokra nem érvényes a zárt szó!

Esetleg testre szabhatóság témázgatás rootologatás ,ezek meg maradjon azoknak akik unatkoznak! Én is Elvoltam vele mikor androidos voltam témá z gattam rotorok adtam semmi értelme nem volt mert lassította a telefont És bugos volt. Ja és nyugodtan pontozzatok le nem érdekel, 2009-től 2020-ig android telefonjaim voltak ! Mégpedig zászlóshajók! Mióta van egy 14 pro maxom soha többé nem váltanék át Androidra!

márc. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 Veteránmacska ***** válasza:
Mindent téren jobb az iPhone szoftveresen is! És anyag használatban is! ( Tudom felső kategória Samsungok már üvegek meg alumínium meg a cél stb.) igaz hogy drága de a csúcs Samsung vagy más androidos telefon se sokkal olcsóbb, sőt van olyan ami drágább is. Nekem minden Samsung om széle lekopott lepergett róla a festék vagy Zománc hiába film volt meg alumínium! Androidot Két három éven belül úgyis leváltod mert be fog lassulni Kijönnek bugjai Ja és fele árba se tudod eladni! Hiába kapja a frissítéseket Valami Bug úgyis lesz vele! Tudom miről beszélek! Egy iPhonenál probléma nincs! Aki lepontozott annak biztos hogy nem volt még iPhone ja
márc. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

“Mindent téren jobb az iPhone szoftveresen is!“


Ez inkább szubjektív dolog, kinek ez, kinek az! Mindkettővel van tapasztalatom, és nekem például az Android sokkal jobban bejött, több dolgot tudok vele csinálni és egyszerűbben.

márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!