Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy iOS Melyik a...

Android vagy iOS Melyik a legjobb minden téren?

Figyelt kérdés

2022. jún. 10. 14:12
1 2 3 4 5
 31/50 anonim válasza:
aztán olyan alap dolgot hogy ébresztési hangerőt lehet már külön beállítani? Nem az alvás appra gondoltam amivel érvelni próbálnak sikertelenül. :)
márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

"Mi a hiba benne?"


Te tényleg nem látod a tömérdek írásjel hibát? A felesleges szóközöket?


Nem mellesleg szinte teljesen ugyanúgy működik a hangalapú gépelés egy droidos telefonon is, én már többször teszteltem, hogy leraktam egymás mellé két telefont és nem volt szignifikáns különbség ebben a kettő között. Mindkettő maximum arra jó, hogy egy chat üzenetet "megírj" vezetés közben, de normális, hosszabb szöveget ezzel írni abszolút igénytelenség.


Ja és még egyszer: nem, semennyivel sem fejlettebb az iOS billentyűzete, sőt mint írtam, kb. 3 kategóriával rosszabb. Te is nyugodtan töltsd le a Gboardot a telefonodra, aztán nézd meg hogy melyiket hogy működik az autocorrect például. :)


Az ébresztési hangerőt pedig továbbra sem lehet állítani, maga a vicc. :D

márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 Veteránmacska ***** válasza:

Ébresztési hangerőt ? De lehet!!

De, szerintem elmagyaráztam a fentieken hogy miért hagytam annyi hibát. Elmondtam hogy azért hagytam annyi hibàt, mert Este volt és halkan beszéltem és már javítani lusta voltam! Amúgy meg miért ne lehetne hosszabb beszélgetésre használni a hangalapú gépelést? Miért igénytelen? Az az igénytelen mikor fél órákat csetelek és fáj az ujjam és már a végén annyira elfáradnak az ujjaim hogy mellé pötyögök ez az igénytelenség!

ápr. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 Veteránmacska ***** válasza:

De gondolom az Android fejlesztők nem képesek úgy megcsinálni A billentyűzetet hogy a hangalapú gépelés tökéletes legyen rajta! Hát persze hogy ez az első hogy letöltesz egy másik billentyűzetet! És még azt se hiszem el Hogy egyforma a két ( IOS Androd ) billentyűzeten a hangalapú gépelés! Esetleg ha egy drága felsőkategóriás Androidról van szó , Akkor már Kezdenék kétségbeesni hogy úgy már lehet hogy megközelíti az IOS hangalapú gépelését!



Lehet hogy ebbe is vannak hibák ,engedd el öcsém!

ápr. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 Veteránmacska ***** válasza:
Még azt kihagytam: hogy miért egy telefon márka hibája az hogy milyen a billentyűzet? Ha akarsz, akkor letöltesz olyat amilyet akarsz androidra is meg iPhonera is szóval nem értem hogy mi köze hozzá. De amúgy egy jó hangalapú gépelési Algoritmust nem tudsz letölteni sehol ez függ a mikrofontól az alkatrészektől a chiptől is! és ezt nem tudod letölteni a Google playról!
ápr. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 Veteránmacska ***** válasza:
De ezt még muszáj leírnom, meg keresed az iPhone beállításokban a hangok és Haptikus jelzések ! És az első Hangerő csúszkája A csengő hang és jelzések! Nem értem neked mi olyan bonyolult! vagy nincs iPhone-od vagy hülye vagy hozzá!
ápr. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim válasza:
nem a csengetési hangerőt szeretném állítani hanem csak az ébresztést. tehát csengetési hangerő legyen maxon de szeretnék halk ébresztésre felkelni aminek dallamát én választom ki. És nem minden lefekvéskor állígatni a hangerőt. Sőt azt szeretem ha jelzések is nagyon halkan jönnének és csak ha hívnak az legyen hangos. az androidnál ilyen alapvető dolgok 15 éve is benne voltak. Ezek nem is extra beállítások csak a telefon alapvető kezelése. szerintem már a 25 éves simbián rendszerű nyomógombosok is tudták.
ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Az ébresztési alkalmazás tényleg egy hulladék, bárki bármit mond. Én már nem is használom, a régi telefonomon szoktam beállítani hogy ébresszen. Én pont hogy azt szeretném hogy az ébresztés hangos legyen, a többi értesítés pedig halk. Emiatt letöltöttem néhány külsős ébresztés alkalmazást, de azok meg bugosak.
ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 Veteránmacska ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy le bírjátok venni a csengőhangnak a hangerejét? Olyankor már mit számít hogy a többi értesítés max hangerőn van-e vagy nincs? úgyse beszéltek senkivel miközben alszotok! De ha mégis az a bajotok hogy az ébresztés halk, vagy hangos, akkor némitsátok le a iPhonet a Némító gombal, És ha netán alvás közben mégis zavarnak, akkor azt nem hallod, nem zavar alvásközben a chat értesítés vagy akármi ! az ébresztés pedig olyan hangerővel szólal meg amilyenre állítottátok! Tök kellemes csengőhangok vannak az iOS gyári csengőhangoknál! Aki írta hogy bugos az ébresztési alternatívák az iPhone on, az egyszerűen buta Az iPhone on nincs bugos alkalmazások! ellenben Androiddal!
ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 Veteránmacska ***** válasza:
Ja és azt kifelejtettem hogy van olyan a csengőkhangok Beállításánál iPhone on hogyállítás gombokkal, és úgy lehet külön külön àllítani ébresztést hangerőt Külön a többi rendszer hangokkal! Tehát meglehet oldani, megvan ugyanaz mint Androidon csak máshogy, más az IOS Logikája mint az Android logikája, De azt nem bírjátok lenyelni hogy az IOS más, ellenben olyan egyszerű az iOS, hogy egy androidos könnyen túl bonyolítja a rendszert és képtelen elfogadni hogy más mint az Android! Akkor én azt mondom ha nem értetek hozzá, akkor ne is nyilvánítsanak véleményt és ne tántorítson ak el aki iPhone- akat venni -vásárlásban gondolkodik!
ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!