Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik ezek? Videó spotlight, új...

Mik ezek? Videó spotlight, új kollàzs, szilent reflection, egy nap reflektorfényben, stb... Google fotókban a telefonon.

Figyelt kérdés

Ha fotózom a telefonnal, hamar letöltöm a képeket laptopra, mert kevés a hely a telefonon.

Most is, a galériában csak a mai pár kép van.


Sokszor lassú a telefon mostanában. Előbb is belassult, és közben fent megjelent egy ikon. Rájöttem, a Google fotók ikon. Megnyitom, hát látom ott van kismillió fotó, amiket elvileg már rég leszedtem a telefonról, nem akarom, hogy több helyen legyenek, elég, ha a laptopon foglalják a helyet.


Másik baj...,

Hogy a gmail riogat, hogy tele a tárhelyem, nem fogok tudni emailezni.

Törölgetem az emaileket, nem sok eredménye. De akkor mivel van tele a gmail tàrhely?

Na mikor ezt a Google fotókat megnyitottam, ott is jelezte ugyanúgy, hogy tele a tárhely... De mivel? Csak nem ezek a képek is odakerültek, és a tárhelyt foglalják?

Direkt leszedtem a telefonról, mégis ott van!??!

Arról nem beszélve, hogy a laptopon a Windows intézőben a saját mappáimba teszem a képeket, és nem valami Google, még nem tudom milyen izébe, mert csak saját célra készített képek, nem akarom nyilvánossá tenni a neten.


Így, hogy tudtom nélkül làthatom továbbra is a telefonon, vajon más idegen is làthatja azokat???

És minden, ami a laptopon van, azt a Google gyakorlatilag elcseni és a telefonra csempészi, meg ki tudja még hova?


Nem làtom át az egészet...

Ha valaki venné a fáradságot,hogy vàlaszol, vagy akár a témához fontos tudnivalókat leírja, annak nagyon örülnék. Lehet szájbaràgós.... Köszi!



dec. 18. 08:47
 1/1 anonim ***** válasza:

"Csak nem ezek a képek is odakerültek, és a tárhelyt foglalják?"


De igen, a Gmail, a Google Drive, a Google Photos... mind egy tárhelyet használnak.


"Direkt leszedtem a telefonról, mégis ott van!??!"


Ha be van kapcsolva a szinkronizálás a telefonon a Google Fotók alkalmazásba, akkor automatikusan feltölti a képeidet. Attól, hogy a telefonon letörlöd, a felhőben még fent maradnak.

Ki kell kapcsolni a telefonon a szinkronizálást (biztonsági mentést), és utána letörölni a képeket a felhőből.


"Így, hogy tudtom nélkül làthatom továbbra is a telefonon, vajon más idegen is làthatja azokat???"


Idegen legfeljebb csak akkor láthatja, ha belép a Google fiókodba, vagy megszerzi a telefonod, vagy megosztod vele a képeket.


"És minden, ami a laptopon van, azt a Google gyakorlatilag elcseni és a telefonra csempészi, meg ki tudja még hova?"


Nem... a Google nem csinál semmit a tudtod nélkül. Amikor elkezdted használni a Google szolgáltatásait, beleegyeztél abba, hogy a fotóidat feltöltheti a felhőbe. Az, hogy te nem olvastad el, mit ír ki a rendszer, az nem a Google hibája.

dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!