Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még olyan mint én aki egy...

Van még olyan mint én aki egy Galaxy A32-vel tolja a mindennapokat?

Figyelt kérdés

Vennék újat de ezen van jack dugó. Szép a képe. Kicsit lassuskodik ugyan de még türhető.

Van aki még ilyen vagy ennél régebbi telóval tolja? Android 13 van rajta de már kiadták a 14et is amit már nem kap meg...

Köszönöm ha megírjátok milyen telótok van és kell e kompromisszumot kötni a mindennapi használat során.



ápr. 7. 00:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

[link]

A telefonok ~0,82%-a jelenleg egy a32-es, ami azt jelenti, hogy elég népszerű teló.

ápr. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Nekem volt ilyen telefonom de 1 ev es 10 honap alatt tonkrement.Tonkrement a kijelzoje.Azota Samsung Galaxy A54-em van.
ápr. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem Galaxy A52S van, erre még raktak Jack-et. Idén fogom lecserélni egy S24 Ultrára olyan nyár környékén. Engem már nem tart vissza a Jack dugó, hisz Buds FE-t használok a mindennapokban.
ápr. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Astagorahun válasza:
Nekem galaxy J5-öm van 😹😹
ápr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem J6 2018, és egyfelől kell hozzá türelem, jó lenne cserélni egy használt S21 vagy S22-re. Másfelől meg megy, működőképes, kompromisszumokkal használható. Android 10 van rajta, de ennek semmilyen hátrányát nem érzem még, hogy régebbi a rendszer. Inkább a hardver az ami lassú.
ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Nekem volt egy Samsung Galaxy Tab 4-em, most adtam el. Android 5.0 futott rajta. A mostani telefonom Android 9.0 van. Az Android 13 szinte új.
ápr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

Nekem Galaxy A70 volt, míg be nem tört a kijelzője, azóta anyám előző telefonját, egy ősrégi iPhone 5S-et használok kölcsönbe! Mindkettőn van Jack-dugó, de sose használtam, ráadásul vannak vezetékesből USB-C fülesek is, na meg a legtöbben ma már vezeték nélkülit használnak, szóval a hiánya engem sem tart vissza. Kamera szintén fontos nekem is.

A következő egy Galaxy S23+ lesz.

ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Samsung J5 2016

android 8.0


a tied szinte új még.

ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Van Jack átalakító, meg ha ez nagyon fontos nézz szét a Sony telefonok között.
ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jaa nem fontos a jackdugó csak mivel vezetékes fülesem van így azért jó. Meg van rajta még rádió is ha hosszabb távra mennék. Csak annyi a bajom ezzel az A32-vel hogy már kezdi a lassúskodást. Csak kiváncsiságból kérdeztem kinek milyen telója. Neten azt látom hogy mindenki megveszi az újat pl. A54-et ami elég erős telefon mindentéren. Most jött ki az A55-is.
ápr. 7. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!