Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A54-es telefono...

Samsung Galaxy A54-es telefonom miért indul újra?

Figyelt kérdés

Kb egy fél éve van meg és van olyan, hogy random újraindul.

Ujraindulás után betölt, belépek és megy tovább, ahogyan ujraindulás előtt volt.


Más hiba nincs, nem lassú, nem merül gyorsan, semmi más probléma nincs.


Ha tudtok segíteni vagy nektek is volt már ilyen, köszönöm, ha segítetek!



ápr. 10. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Lehet hogy valamelyik alkalmazás miatt? Általában mikor ez törtnént akkor mindig tiktokoztam.

Amúgy mindig a suliban törtnénik, a suli wifit használom, de nem gondolnám, hogy attól van.

ápr. 10. 15:12
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Elromlott.
ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megtudni a Samsung membersen.
ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsónak


Küldtem egy hibajegyet, kaptam egy Távkezelési lehetőséget és egy telefonszámot. Holnap felhívom őket, több mint a semmi.

ápr. 10. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami frissítés van, amit próbál telepíteni? Jó, nyilván olyan gyakran nincsenek új frissítések, de lehet mindig ugyanazt próbálja telepíteni, de valamiért sosem sikerül, és ezért próbálkozik újra. Nekem már volt, hogy random újraindult a telefonom, és csak utána láttam, hogy valami frissítés volt.
ápr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!