Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2 vagy iphone 4S?

Samsung galaxy s2 vagy iphone 4S?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb ? aztmondják csak a 4 et veri az s2, a 4s-t már egyáltalán nem, igaz ez ?
2011. nov. 17. 00:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Jogos! 7. vagyok és teljesen igazad van! Sok emberrel beszéltem már és sokan furcsálják, hogy ennyire tájékozott vagyok. Ki gondolja úgy, hogy fura egy 11 évestől azt hallani, hogy érdekli a programozás, a politika, az üzlet stb. ?
2011. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
A Samsung anyaghasználata annyira nem igénytelen. Az Iphone-nak hamarabb törik a képernyője. Egyiket sem éri meg dobálni.
2011. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam 11 évesen:D Most már gamer pc-ket rakok össze kérésekre, és elég jól is mennek.(130k-ból full hd BF3) Most elkezdtem ugyanezt telefonokkal, most van a "tanuló" időszakom.:D Ha van kedved adj egy msn-t vagy valamit és beszélgethetünk.

15 vagyok

2011. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
42%
hardverben, softwareben a Samsung a jobb ha divatozni/sznoboskodni akarsz Apple
2011. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
most olvastam pont a minap hogy az android televan kijavítatlan biztonsági résekkel, és amugy nemtudom, de nekem az az a5ös proci jobban bejön mint a samsungé :D
2011. dec. 15. 17:24
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha elolvastad volna a cikket rendesen, akkor rájöhetnél, hogy az alap android biztonságos. A gyártók által különböző helyekről feltelepített prorgamok biztonságtalanok. Nem értem, hogy ha eldöntötted, hogy egy sznob b@rom leszel, akkor a kérdést miért tetted fel? Nagyon sok indok szól ugyan az Apple mellett, de az Android mellett is vannak ilyen indokok.

Apple:

a) 2 év múlva még mindig ér legalább 80ezer forintot.(a Samsung kb. 20-at)

b) App Store: 100%-osan biztonságos. (bár nagyrészt fizetős)

c)Anyaghasználat: (többek közt emiatt sem fog egyhamar elértéktelenedni.) Nagyon prezíc és elegáns.


Android:

a) Android Market: nagyon sok ingyenes program

b) Testreszabhatóság: 100%-ig testreszabható (Ez annyit fed le, hogy az Android Market 210ezer programja közül [szerintem] kb. 50ezer widget. Azaz a kezdőképernyőre kirakható kis "fül") Ellentétben az Apple-el szemben. Ugyanis az Iphone a testreszabhatóság és az elegancia közül az utóbbit választotta.

c) A kompabilitás: Az Android és az Iphone olyan mint a Windows és a Mac. Windows mindennel kompabilitis (mindenki fejleszt rá) míg a Mac-re nincs ilyen "bőség". Az Android mindennel ugyanannyira kompabilitis (pl. Linux, Mac, Windows) ellenben az Iphone-nal, ami Mac-en emelt szintű támogatást nyújt, de mással meg nem annyira.

Egyébként én vagyok a 7., a 11., és a 12. válasz írója. Vagyis én vagyok az a 11 éves srác aki ért az ilyenekhez :)

2011. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Agressor20 válasza:

Én csak ennyit mondok, ezek után szerintem könnyű eldönteni, hogy melyik kell:)

http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw

2011. dec. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
A Samsung beszállítója az Apple-nek. Chip-eket gyárt és ezek bekerülnek az Iphone-ba, a Mac-be stb.
2011. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Pont hogy ios ra van több alkalmazás illetve ha jailbreakeled akkor ugyanannyi az ingyenes alkalmazás is sőt az 4s gyorsabb is mint a s2 de szerintem még az iphone 4 is jobb én nem szeretem az androidot 1 iphone sokkal átláthatobb mint 1 android ráadásul minden 2 telón android van
2012. jan. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ki írta, hogy IOS-on van kevesebb alkalmazás? Ja ha jailbreak (?)-eled, ugyannanyi app lesz. De az Androidon csak ki kell pipálni a "külső forrásból való telepítés" ikont és minden ingyenes.
2012. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!