Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2 vagy iphone 4S?

Samsung galaxy s2 vagy iphone 4S?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb ? aztmondják csak a 4 et veri az s2, a 4s-t már egyáltalán nem, igaz ez ?
2011. nov. 17. 00:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az előző nem volt túl összeszedett. Jailbreak-elni sokkal nehezebb mint androidra tört programot telepíteni.
2012. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Az előttem szólót meg tudom erősíteni. Androidra crackelt cuccot tenni kábé annyira nehéz mint C64-re :) A második napon már crackelt játékokat toltam rá felfele.
2012. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Volt iphone 4s em. most s2 m van és meg kell hogy mongyam sokkal jobb az s2. Simán veri a 4s-t. amugy a jó programok nagy része mind kettő OS en elérhető csak az appstore többször fizetős

Mellesleg a kamera tekintetében is s2 mert iphonon kevés a funkció

2012. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
2012. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Iphone.figy veszel egy s2-t mitörténik jön a samsung és 1honap mulva kisz.rja az s3at okéé nem lenne semmi baj ha 2hét múlva nem látnád piacon az s4et.. Ez csak idegesítő nyílván nem ez miatt jobb az iphone de hidd el hogy jobb és nem veri :D
2013. ápr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 armin8 válasza:
Nekem mind kettő volt de az Iphone-ban nagyot gyalódtam most S3-van az a legjobb
2013. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!