Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy androidos mobilom...

459-es rab kérdése:

Van egy androidos mobilom lasan fél éve és pár napja ha be akarok lépni a facemba az írja a weboldal nem elérhető a youtube gond volt a csatlakozáskor a play áruház meg hogy nincs adat kapcsolat pediig a wifivel semi gond mit kéne tenem?

Figyelt kérdés
Rootolva volt de nem töröltem vagy módósítotam semit garancia van de ha nem muszáj inkább megoldanám magam egyépként ha vanak rajta ütések attôl visza kell hogy vegyék ilyenél nem?

2014. aug. 11. 12:12
 1/2 Norbi658441 ***** válasza:
Nem kell megijedni,semmi gond nincsen a telóddal,vissza lehet állitani.Nekem is van egy 2. androidos telefonom(olcsóbb kategóriás,és néha bizony be szokott szarni,pont úgy,mint ahogyan leirtad.Nem kell mást csinálni,minthogy bemész a beállitásokba,ha régebbi az androidod,akkor belemész a védett adataidba(ilyen barna kerités),és visszaállitod a gyári beállitásokra a telefont.Csak az fog törlődni,ami a telefonon van,ami a microSD kártyán,az megmarad.Kikapcsol a telefon,újrainstalálja magát,és visszakapcsol.
2014. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz ha utések találhatók a telefonon akor visza kéne hogy cseréjék nem? Ha mongyuk a kamera szarna be
2014. aug. 21. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!