Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szaggat a telefonomon a...

Miért szaggat a telefonomon a GTA San Andreas? (LG Leon)

Figyelt kérdés
Régebben a tabomon játszottam vele, az egy Samsung Galaxy Lite 3.0. Elég szépen futott 100%os felbontáson és medium grafon. Most felraktam a LG telefonra, de úgy hogy mindent low-ra vettem így is beszaggat. Lehet ,hogy a telefonba a VGA roszabb mint ebbe a tab-ba? Vagy a GTA San Andreas nem kedveli még az andorid 5.0-t?

2015. máj. 26. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lollipop-ra meg ARMv8-as SoC-okra még jópár alkalmazás nincs optimalizálva többek között a gta san andreas sem. Az még a jobbik eset hogy szaggat de van olyan is ami el sem indul. Addig játssz más játokkal. Nekem egy Lg l90 d405n-em van, mikor még a 4.4.2 volt rajta akkor medium grafikán szépen ment a gta sa most 5.0.2 van rajata és a játék már el sem indul.
2015. máj. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Leon sztem gyenge a GTA San Andreashoz.
2015. máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válasz. Szerintem el kéne hogy induljon majd ha optimalizaljak. Láttam hogy samsung galaxy ace 2-n is fut viszonylag elég jól.


Amúgy arra nincs otletetek hogy miért nem tudom áthelyezni a letöltött alkalmazásokat SD-re? Pl. Order and chaoas online-t leszedtem és rámentem hogy áthelyezése SD-re, mi is írta hogy athelyezve de ugyanúgy lefoglalja az 1,8 GB-t a telefon tárhelyéről. Ha fájlkezelővel másolom át a mappát akkor meg alkalmazáson belül le akarja újra tölteni az egészet.

2015. máj. 27. 09:26
 4/4 anonim ***** válasza:
A külső sd-re nem tudod másolni az apk adatokat mert elvileg nem írható csak zenét filmet meg ilyeneket tudsz lejátszani. De ezt meg lehet csinálni hogy az sd-det a belső tárolóra integrálod de ahoz kell root jog.
2015. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!