Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri így megvennem az...

Megéri így megvennem az Iphone SE 16gb készüléket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hosszú távra (min 3-4 évre) tervezek telefont venni, és ezúttal az ios-hez is ragaszkodom, viszont nem tudom megéri-e a 16gb-os SE-t venni.


Nem akarok rajta sok fotót/videót tartani (arra ott a felhő), csupán néhány file, 2-3 plusz app és egy-két játék lenne rajta. Így elég lenne ez a tárhely? Illetve szerintetek meddig fogja kapni a frissítéseket? Köszi előre is (if*osos válaszolók kíméljenek)!



2016. szept. 7. 21:16
 1/8 BM-Striker ***** válasza:

Nem, a 64gb-osat éri meg venni.


Felhőbe való le és feltöltögetés sok adatforgalmat generál, emiatt csak wifi-vel működik a gond nélkül, és komolyabb grafikájú iOS játékok közelítenek méretben PC-sekhez.

2016. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az esetleg elképzelhető, hogy a 64 gigás tovább fogja kapni a frissítéseket, mint a 16 gigás?
2016. szept. 7. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, az kizart.
2016. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szűkösen, de el lehet férni 16GB-on is, de ha van rá plusz keret akkor vedd a nagyobbat.

Én jól elférek a kicsin is, igaz korlátlan a mobilnetem és még a zenéket is streamelem. (Egyébként 5,8 GB szabad helyem van perpillanat.)

2016. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem rosszindulatból írom,de a felsorolt igényed szerint kb egy 30ezer ft-os telefon is tudja.

"Arra ott a felhő",ha korlátlan neted van akkor jó,de mi van ha ép nincs mobilnet vagy wifi?Akkor mit néznél rajta?

2016. szept. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

A kérdező ragaszkodik az iOS-hez, amit a 30 ezres telefon nem tud. Meg amit tud, azt sem olyan minőségben, mint az SE... Persze egy Suzuki Swift is ugyanúgy elvisz A-ból B-be, mint egy BMW i8, de az élmény nem ugyanaz.

16 GB-on nekem két képernyő tele van appokkal (igaz egyik sem játék), ezen felül kb 2000 kép fér rá (és kb 5 perc videó). A zenét Spotify-ról streamelem.

2016. szept. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem most a nyáron telt be fullra a telefonom. kb 200MB szabad hely maradt a 16ből, DE van rajta 1800 db kép és vagy 80db sima 720p videó. meg 2 alkalmazás és egy 2 órás zene. aztán persze most letöltöm mindet és kiselejtezem, de ha ennél több dolog kell akkor vedd a nagyobbat. a felhő meg azért hülyeség mert az csak 5GB az ingyenes aztán arra meg pont ráfér egy biztonsági mentés meg pár kép.
2016. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég lesz neked szerintem a 16os, ha pár app van rajta meg egykét játék, ha megunod letörlöd, leszedsz mást :), csak hosszú videók felvételénél elfogy a 16gb, de ha nem videózol sokat vele akkor elég lehet neked.

3-4évre szerintem simán jó, iPhone 4s-emet most fogom leváltani, mert már nem kapja meg az ios 10-et(ios5-9ig támogatva volt)---> Ha ezt nézed, akkor ios 13-ig támogatva lesz az SE is, szerintem tuti sokáig lesz támogatva, hiszen megkapta a 6s hardverét és a 2GB ramot, szóval tartós lesz. Jó vétel :)!

2016. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!