Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Blaupunkt MC60BT használjam...

Blaupunkt MC60BT használjam továbbra is a mikrohifit vagy a hangfalait egy másik készülékhez?

Figyelt kérdés

Be kapcsoltam az áram elosztót és a micro hifi fura sistergő hang jött ki aztán elkezdett el halkúlni és utána be is kapcsoltam és müködik is de nagyon büdös égett szag jön ki belőle.


Szerintetek a hangfalait használjam más készülékhez vagy kuka a hangfalaí is?


Minden noname márka ilyen rossz?


Még szerintem semmi védelem sincs benne mert akkor le kapcsolt volna magától.



2023. szept. 17. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hulladékudvar + lakcímkártya és szemétdíj csekk.
2023. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Védelemről kicsit téves elképzeléseid vannak, egyébként nem feltétlenül égés. Az is lehet, hogy csak kifújt egy kondenzátor és az elektrolit bűzét érezted.

Ennek is lehetnek persze fokozatai, amikor más okozza, de felesleges részletezni.

2023. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hangfalait azért meg meg lehet tartani más készülékhez össze kötni?

Vagy inkább az is kuka?

2023. szept. 17. 11:49
 4/6 A kérdező kommentje:

Auna DB+388 és a Renkforce TP-1000 mini hifik és kazettás deck-ek, új kazettás Teac W-1200 is lehetnek ilyen büdösek és tovább használható mert védelem azokba sincsen?

Régebbi nanome márkák jobbak voltak mint az újak most?


Én mindig ki húzom őket mert nem mindig használom, és nem szeretném mikkor dolgozom és haza jövők és le van égve a ház?

Szerencsére nem lett károm az új házban.


Egy LG Philips márka már ilyenkor lekapcsol tapasztalat.

2023. szept. 17. 12:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy szereted használjam továbbra így?
2023. szept. 17. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ennyi, nem kell többet írkálnod, ugyanis nincs az a válasz, ami meggyőzne téged, ugyanis úgy látom, hogy csak az önigazolást keresed.
2023. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!