Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van, akinek volt annyi pénze,...

Pink07 kérdése:

Van, akinek volt annyi pénze, hogy megvásárolta a Star Wars blu ray teljes egészét, a 40 ezer forintosat?

Figyelt kérdés
Én vágynák rá nagyon, de még blu ray-m sincs. De ennyiért irtózatosan drága.
2011. szept. 28. 11:04
 1/5 Sárkányfűárús ***** válasza:
Ha lenne fölös 40 ropim,megvenném..:D
2011. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Helyesen "vágynék".


Én nem fogom megvenni 40e-ért, pedig nagyon kellene, és BD-játékosom is van, de ennyit akkor sem vagyok hajlandó kiadni érte elvből. Ez az egyik.

A másik, hogy külföldről átlagosan feleennyiért vásárolható meg a kiadvány, átszámítva a legdrágább is 20-25e Ft postával együtt. Igaz, ezeken nem minden esetben van magyar vonatkozás, de ez szerintem nem nagy tragédia.

Másrészt magyar aukciós oldalakon 25-30e Ft-ért lehet megvásárolni a hivatalos magyar kiadványt, ami pontosan ugyanaz, ami a boltokban kapható, csak épp nincs rajta az InterCom irreálisan magas árrése. Hogy miként képes az eladó legalább 10ezerrel olcsóbban adni a csomagot, fogalmam sincs, de nem is érdekel.

2011. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ebben nagy igazság van, az egész egy lehúzás a magyar emberekre tekintve, mert Amerikában fele az ára. sőt szerintem sok helyen...
2011. szept. 29. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondom, nézzél meg külföldi DVD-boltokat, akár amazon-t is; mindenhol átszámítva 20-25e Ft-ba kerül a kiadvány. Ezért nem értem, hogy sikerült az InterCom-nak összehoznia ezt a 40ezer forintos hazai árat. Egy dolog biztos: ennyiért nem veszem meg, pedig nagyon kéne, de látva a külföldi árakat, nem vagyok hajlandó ennyit kiadni érte.

Ha itthon elfogy a készlet, megveszem külföldről, ahol lényegesen nagyobb a BD-piac, mint nálunk. Vagy garantáltan lesz nálunk is valahol viszontealdónál, aki megvette, de mégsem kell neki, vagy egyszer megnézte, és annyi elég volt neki. Időm van, tejem van, tudok várni :)

2011. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg megéri
2012. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!