Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzol téma xbox360 vs ps3...

Konzol téma xbox360 vs ps3 (Warez, hack. ) Ti mit tanácsoltok egy volt ps3 tulajdonosnak?

Figyelt kérdés

Hello Hello ! :)

Konzolt szeretnék venni(ps3/xbox360)

Ez eddig oké,de én nem akarok rá drága játékokat venni.Ezért valami meghackelt rendszerrel rendelkezőre ruháznék be.

Xbox360nál RGHra gondolok , de én a ps3t jobban szeretem(volt is fontosmár nekem,csak drága volt rá a játék,ami volt meguntam)

Vagyis ebben kéne egy kis segítség,hogy ps3ra is van hack.De úgy halottam arra kevesebb játék van feltöltve.Ez igaz? Ha keves van akkor xbox360nál maradok rghval.

Kicsit hosszú lett.... Elnézést kérek telefonról irtam..

És előre köszöntem a segítséget/tanácsot



#hacker #RGH #ps3 vs xbox360 #xbox360hack #ingyen Konzol játék van
2014. máj. 1. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól tudod.A ps3 -al nagyon bonyolult a tört játékkal való játszás.Van ami elindul, van ami nem.Tapasztalat.Ha törttel jàtszol MiNdenképp xbox.De vigyázz!!Ne flashelt xboxot vegyél mert azt mindig ujitgatni kell természetesen nagy összeg ellenèben.Az RGH a totális győztes ezen a téren.Szóval hajrá . De Vegyél majd a boxhoz egy HDD-t Amire a jatekokat másolod.Jó játékot jívánok :)


És a zöld kezet is elfogadom ;)

2014. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ment a zöld pacsi

havernak xbox360 RGH freestyle 3 dashboardnal grafika elég gyatra (1080ps tvn) hogy lehet beallitani a felbontását?

2014. máj. 1. 11:37
 3/12 anonim ***** válasza:
HDMI kábellel van rádugva a tv-re vagy a sima piros fehér sárgával (a 3 végűvel)?
2014. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Volt ez is meg az is ... Főleg a 3 kabeles volt

De Mind2nél gyenge volt a minőség (sony okos tvn volt fullhds)

2014. máj. 1. 15:06
 5/12 A kérdező kommentje:
Mármint ilyen tvn volt
2014. máj. 1. 15:07
 6/12 anonim ***** válasza:

A színes kábel max 480p-s minőség. Az azért nagyon csúnya.A HDMI-sel kössétek rá.

Aztán System settings-Console settings Display-Hdtv settings és ott megtalálod a legnagyobb felbontást-t azt állítsd be.

2014. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A két kérdés tehát adott:

-Freestyle 3 dashboardnal felbontás beallitani

-A ps3ra ugyanolyan jól le tudok tölteni játékot mint az xbox360 RGH esetén?

2014. máj. 1. 19:42
 8/12 A kérdező kommentje:

előttem író

a Freestyle dashboardnal nincs grafika settings féle, se tv settings.

és hdmi kabeles esetben se javult....

2014. máj. 1. 19:46
 9/12 anonim ***** válasza:
nincs ahoz vissza kell menni eredeti dashba és ott megcsinálni.
2014. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
RGH Freestyle dashboardbol hogy megyek át simara ?
2014. máj. 1. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!