Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzol téma xbox360 vs ps3...

Konzol téma xbox360 vs ps3 (Warez, hack. ) Ti mit tanácsoltok egy volt ps3 tulajdonosnak?

Figyelt kérdés

Hello Hello ! :)

Konzolt szeretnék venni(ps3/xbox360)

Ez eddig oké,de én nem akarok rá drága játékokat venni.Ezért valami meghackelt rendszerrel rendelkezőre ruháznék be.

Xbox360nál RGHra gondolok , de én a ps3t jobban szeretem(volt is fontosmár nekem,csak drága volt rá a játék,ami volt meguntam)

Vagyis ebben kéne egy kis segítség,hogy ps3ra is van hack.De úgy halottam arra kevesebb játék van feltöltve.Ez igaz? Ha keves van akkor xbox360nál maradok rghval.

Kicsit hosszú lett.... Elnézést kérek telefonról irtam..

És előre köszöntem a segítséget/tanácsot



#hacker #RGH #ps3 vs xbox360 #xbox360hack #ingyen Konzol játék van
2014. máj. 1. 08:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Középső nagy x gom system settings. Beállítod a felpontást (csak hdmi nél tudod) console->display 1080p utána (avisszalépés freestylba) középső gomb y rámész h yes.
2014. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm kiprobaljuk :)
2014. máj. 2. 01:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!