Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem létezik még egyéni...

Miért nem létezik még egyéni csatornakiosztás?!

Figyelt kérdés
Ma olvastam, egy HÉT évvel ezelőtti topikban, egy fórumon, hogy már akkor kivitelezhető lett volna, és, hogy a digitális sugárzás terjedése miatt egyszer majd eljön, DE HÉT év alatt sem...Értem én, hogy bizonyos csatornák akár csődbe is mehetnének mert a kutya sem venné-és nézné őket, de más racionális magyarázat?

2015. szept. 28. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem érdeke senkinek sem. Neked sem az, hidd el. Jóval drágább lenne minden, mivel addig míg veszünk 200.000 előfizetőt egy szolgáltatónál, akinél fizet mindenki teszem azt 100 forintot egy népszerű csatornáért, addig ha azt nem mindenki kérné, hanem a 200.000-ből csak 100.000, akkor az aki kérné az nem 100Ft-ot fizetne érte, hanem 200Ft-ot. A lényeg az, hogy egy tv csatorna az ragaszkodna a bevételéhez, te fizetnél érte többet, ha azt nem mindenki venné meg, csak az előfizetők X%-a. Vannak listaárak, érdemes kutakodni, (itt-ott azért lehet találni árakat) megnézni, hogy 1-1 csatorna mibe kerül, amennyiben nem csomagba van értékesítve, (értsd RTL s annak csatornái, TV2 s annak csatornái együttes megvásárlása esetén X kedvezmény), s dobd össze azt a pár csatornát, amit szoktál nézni, s nem kell tényleg sokat összegyűjtened ahhoz, hogy nagyobb szám legyen a végeredmény, mint jelen helyzetben, hogy megveszel 50-60 csatornát, amit nem is nézel, az általad nézett 20 mellé.

Talán volt is évekkel ezelőtt egy cikk erről, ami pont ugyanezt magyarázta, amit én neked, ott ha jól emlékszem voltak számok is, lehet rábukkansz.

Nem ez az igazi kérdés, hanem, hogy miért nem lát lehetőséget még mindig senki sem az ingyenes, országos sugárzásban. Régen láttak benne lehetőséget, persze aztán szépen lassan csődbe is mentek ld. Msat, SatElit, SzívTV, TV3 stb. de én úgy gondolom, hogy lehetne próbálkozni, szerintem ma van reális esély az életben maradáshoz, mert nem nehéz a két kereskedelmi mellett színvonalat nyújtani, épp elég megtalálni azt a nem kis szeletet a tortából, akik nem kíváncsiak az olyan párkereső műsorra, ahol úgy választanak párt, mint a kutyák, nem kérnek több tehetségkutatóból, nem muzikális beállítottságúak, így nem tartják vonzónak a zenés műsorokat, ellenben leülnének megnézni egy olyan filmet, amit még nem láttak, esetleg egy régi nagy klasszikust, hogy megemlítsük a középkorúak mellett az öregeket is, s hogy a fiatalokat is megemlítsük, vegyük számításba azt, hogy 1-2 napos amcsi premiert követően azért baromira sokan néznének sorozatokat felirattal, amennyiben az a sorozat egy sorozat, nem valami bigyó, amiből 3 részt mertek eddig berendelni.

2015. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!