Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok a hibás, mert nem...

Én vagyok a hibás, mert nem keres egy barátnőm? Mit tehetnék? Hagyjam mellékpályán vagy beszéljem meg egyből?

Figyelt kérdés

Tudom, ez legyen a legnagyobb problémám, de mégis úgy érzem, hogy huszonévesen ez eléggé gyerekes viselkedés.

Az utóbbi időben csak akkor írt nekem az egyik barátnőm, ha én is írtam. Egy ideje nem írtam neki, mivel én írtam utoljára, és arra se válaszolt, pedig kérdés volt. Látta is és vagy 5 napja írtam neki, még azt se mondanám, hogy elfelejtette, mert akkor legalább másnap írt volna vagy érdeklődne irántam. Erre pár perce írt, hogy miért nem keresem, úgy eltűntem... Megírtam neki, mivel nem válaszolt a kérdésemre és nem is írt napok óta, gondoltam a barátjánál van vagy nem érdeklem, illetve dolgoztam is. Ő kiakadt, hogy miért gondolom, hogy nem vagyok fontos neki, hogy képzelem ezt ennyi idő után, máskor mindig írtam... Én lettem kihozva rossznak, mert megírtam, hogy ő nem keresett és ezért meg azért nem írtam én se. Erre az utolsó üzenete az volt: "Hát jó". Másnak tudott szinte egyből válaszolni vagy találkozni, de nekem csak a szemrehányás ment. Picit elegem van, úgy döntöttem jegelem ezt a dolgot, aztán ha észhez tér vagy rám is szakít időt, megbeszélem vele, addig nem írok neki. Helyes lenne ez a tett vagy inkább most akarjam ezt megbeszélni?


2022. aug. 8. 14:48
A kérdező szavazást indított:
Hanyagold egy kis ideig
Beszéld meg vele most/a napokban
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne játszmázz. A kérdés az, hogy akarod-e hogy a barátnőd legyen/maradjon vagy inkább nem érdekel.
2022. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shaddark ***** válasza:

Én is vagyok úgy vele hogy valaki rámír, én megnézem de elhalsztom mert elfoglalt vagyok.

Aztán elfelejtkezem róla.

Ilyenek vannak, vannak személyiség típusok aki sose felejtenek el vissza írni és vannak akiknek ez simán kiesik, mert a napi dolgok miegymás mindig fontosabb, közben rám-írnak még tízen, alulra kerül...

Szerintem ezt nem érdemes komolyan venni, valószínűleg ő csa kannyit érzékelt belőle hogy rád-írt mert rég beszéltetek, de pont egy hisztis pillanatodban kapott el.

2022. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-3 nap még belefér nálam, hogy elfelejti, sőt, van olyan (közös baráti körünkben), aki 2 hét múlva ír. Itt 5 napról volt szó, de már azelőtt is csak akkor írt, ha én írtam, érdeklődni nem érdeklődött. Először az ő üzenetében volt a sértődöttség, hisztizés, én csak őszintén leírtam, hogy gondolom a barátjánál van, megértem, ha nem ír olyan sűrűn, mert korábban is így volt, de kezdtem már úgy érezni korábban is, hogy nem érdeklődik felőlem. Ekkor jött az, hogy én ezt miből gondolom, meg túlreagálom, de "akkor jól van".
2022. aug. 8. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!