Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan vegyem fel a kapcsolato...

Hogyan vegyem fel a kapcsolatot egy gimis osztálytársnőmmel, akivel jó barátnők voltunk, de utána évekig "hanyagoltam" a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Sz. és én egy osztályba jártunk gimiben, 2009-ben érettségiztünk. A gimis évek alatt jó barátnők voltunk. Magát az osztályt ki nem állhattam, kilógtam, mert nem voltam az a partyzós/ivós típus, mint a többség. Így érettségi után hallani sem akartam az osztályról úgy általában és bármiről, ami ezekre az évekre emlékeztetett volna.


Sz. és én találkozgattunk pár havonta 2010-ben és FB-on is ismerősök voltunk 2011-ig, egészen, amíg ki nem töröltem az ismerőseim közül (ahogy közben az osztály maradék részét is). Sz. keresett párszor és hívott ide-oda, de én nem nagyon válaszoltam, így hát lassan elmaradtak a kísérletek is.


2014-ben külföldre költöztem (USA-ba mentem férjhez) és azóta itt élek. Sz. továbbra is Pesten él, 2016-ban gyereke született. Most mindketten 32 évesen vagyunk. FB-on van egy közös ismerősünk, ami miatt sok mindent látok a profilján (fényképek és hogy hogy megy a sora úgy általában).


Hiányzik és nagyon szeretném vele újra felvenni a kapcsolatot (tavasszal Magyarországra utazom és szívesen találkoznék személyesen is vele), de nem tudom, hogy hogyan és mit írjak? Szarul érzem magam, mert annak idején én szakítottam meg a kapcsolatot.



2023. jan. 23. 03:32
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Hat ird le neki ezt 🤷
2023. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Írd azt higy tudid hogy a te hibádbol szakadt meg a kapcsolat, de hiányzik és szeretnél vele találkozni.

Bár arra készülj hogy mivel közel dupla annyi idősek vagytok, nem ugyanaz az ember lesznmar

2023. febr. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!