Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon elkéstem?

Nagyon elkéstem?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.es, az új osztályomba való beilleszkedés nem ment túl fényesen. A legelején kicsit túl sok voltam, elment az önbizalmam, majd kicsit visszább vettem, mert fura volt az egész. De mostmár inkább saját magam zárom ki az osztályombol és nem ők engem. Nem tudom mit kéne tennem, nekem nem megy ez. Nem tűnnek fel a kapcsolatteremtésre alkalmas pillanatok, csak később. Vannak az osztályból 2baratom, de inkább ilyen "elkülönülőek" vagyunk. Nem örvendek köz utálatnak, nagyon "szürke" vagyok, kimondottan semleges.

2023. jún. 14. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Én tizedikes koromban találtam meg a helyemet, az első év az ilyen ismerkedős, nem kell aggódni, add önmagadat, ha valakinek túl sok vagy, majd nem fog barátkozni veled, de másnak meg lehet pont emiatt leszel nagyon jó barát. Ne arra törekedj, hogy mindenkinek megfelelj, válaszd ki az osztályból azokat az embereket, akikkel szerinted jó barátok lehetnétek, beszélgess velük, aztán majd kialakul, ne görcsölj rá :)
2023. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kései Sirató ***** válasza:
Az a lényeg, hogy van 2 barátod, velük szervezz programokat, menjetek fagyizni, vagy strandra, vagy bárhová, aztán majd alakul a többiekkel is.
2023. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)) remélem sikerül jövőre
2023. jún. 17. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!