Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek menjek golyataborba?

Szerintetek menjek golyataborba?

Figyelt kérdés
Juliusban lesz a golyataborom, be is fizettuk mar a penzt, viszont egyeltalan nem szeretnek menni, foleg hogy ejjeli versenyek lesznek az erdoben stb en pedig utalom a bogarakat es minden hasonlot. Egy embert se ismerek es elegge introvertalt vagyok viszont rairnek par emberre hogy talizzunk ez igy okes is lenne. Van egy csaj a regi osztalyombol akit utalok es ezert sem szeretnek menni mert mar van vagy 5 baratja es oda nemis mehetnek hozzajuk mert egyszeruen lenez. Anyumnak nemtudom ezt hogy tudnam mondani foleg hogy bevan fizetve de en raernek kesobb ismerkedni kicsit se szeretem az ilyet taboros senkit sem ismerek dolgokat:((

2023. jún. 28. 01:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
én nem mennék, semmi értelme
2023. jún. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Introvertáltként mondom, hogy menj el, mert jól is kisülhet.

A zárkózottabb embereknek az összes adódó lehetőséget meg kell fognia, amikor elhívják őket társaságba, vagy kimozdulhat. Csak ez segíthet azon hogy leküzd a félelmeid, és nyitottabb személy legyél.

2023. jún. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem menj. Én kihagytam gimiben és egyetemen is. Hiba volt.

A gólyatáborban kialakulnak a barátságok, utána már nehezebb lesz beilleszkedned

2023. jún. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

Legyél önmagad.


Ne menj, ha már ilyen kérdést tettél fel.


Amúgy is, hülyegyerek színvonal van.


Te dolgod, hogy tanulj, hogy jól fizető állásod legyen, szakmai fejlődéssel.

2023. jún. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Mindenképp menj el, ha nem akarsz rettegni majd a tanév elején! Mert amit most kihagysz, hogy megtedd önmagadért, az nagyon vissza fog ütni, iszonyú hátrányból fogsz indulni - nem most, hanem szeptemberben.


Egy csomóan mennek szorongva. Lehet, hogy az is, akinek "öt barátja van már". Honnan tudod, hogy tényleg azok? Nem csak látszat?


Meg fogod találni azokat az embereket, akikkel jóban leszel, akikhez tudsz kapcsolódni. Az első percek talán nehezek, de ez mindig így lesz az életben.


Éjszakai túra, bogarak: kifogás, nyafogás :) Te is tudod :) Hajrá!

2023. jún. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Hát én nem tudom…

Estire jártam ugyan, de heti 3 napot együtt voltunk a csoporttal 14-21 h között. Kőkeményen jó csapat lett táborozások nélkül. Közösen dolgoztunk ki tételeket, korrepetáltuk egymást, buliztunk együtt. Életre szóló barátságok szövődtek.

Szóval, ha a szeptemberi jó indítás az ilyen KISZ -tábor szerű zsákban futásos, lepényevéses, éjszakai számháborús, ivásos-hányásos bulikon mulik, akkor megette a rákfene az egészet.

Az intellektuális sorsközösség sokkal erősebb kapcsolatokat nyithat meg, mint a 10 napos, erőltetett hejehuja, dínomdánom.

2023. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Pont azért érdemes elmenni, mert még nem ismersz senkit. Arra való, hogy ismerkedjenek a hallgatók egymással. Ők se ismerik egymást, szóval ezzel nem vagy egyedül.

De ha annyira nem akarsz menni, akkor miért nem azelőtt mondtad, hogy anyádék kifizették?

2023. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Amikor én egyetemre jártam, végig azok voltak a barátaim, akikkel a gólyatáborban ismerkedtem meg. Én is nehezen ismerkedem, a táborban nem is éreztem jól magam, de megérte, mert első naptól voltak ismerős arcok, akikkel később barátok is lettünk.

Aki nem kolis volt, és nem ment gólyatáborba sem, az később sokkal nehezebben alakított ki kapcsolatokat.

2023. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

"Egy embert se ismerek es elegge introvertalt vagyok"


Pont ezért kellene elmenned.

2023. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Menj el, nem olyan mint kozepsulis golyatabor ;)
2023. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!