Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek menjek golyataborba?

Szerintetek menjek golyataborba?

Figyelt kérdés
Juliusban lesz a golyataborom, be is fizettuk mar a penzt, viszont egyeltalan nem szeretnek menni, foleg hogy ejjeli versenyek lesznek az erdoben stb en pedig utalom a bogarakat es minden hasonlot. Egy embert se ismerek es elegge introvertalt vagyok viszont rairnek par emberre hogy talizzunk ez igy okes is lenne. Van egy csaj a regi osztalyombol akit utalok es ezert sem szeretnek menni mert mar van vagy 5 baratja es oda nemis mehetnek hozzajuk mert egyszeruen lenez. Anyumnak nemtudom ezt hogy tudnam mondani foleg hogy bevan fizetve de en raernek kesobb ismerkedni kicsit se szeretem az ilyet taboros senkit sem ismerek dolgokat:((

2023. jún. 28. 01:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Én sem ismertem senkit, elég csendes vagyok, introvertált, ráadásul srác is tehát nem akart senki "felszedni" sem. Mégis iszonyat jó élmény volt a gt, egy csomó kapcsolat ott alakult ki, sokkal könnyebb volt így az egyetemen is.
2023. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
61%

Introvertált vagy, baromira nem fogsz külön-külön találkozgatni diegen emberekkel.

A gólyatábor lényege pont az, hogy megismerkedj oldott hangulatban a többiekkel akik ugye jelenleg idegenek.

Ha nem mész el, akkor a tanév úgy fog kezdődni, hogy már vannak kialakulóban lévő baráti társaságok, te meg mindegyiken kívül állsz, senki nem ismer. Sokkal szarabb lesz beileszkedned úgy, ha nem mész el, mert egyszerűen handicapel indítasz.

2023. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!