Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tenyleg nem kene visszakernem...

Tenyleg nem kene visszakernem 5000forintot?

Figyelt kérdés

Egyetemen egy ismerosom kolcsonkert tolem 5000forintot

Nem szeretek kolcsonadni penzt de ismerem a helyzetet es szerettem volna neki segiteni:(

Mondta hogy visszaadja

Eltelt 2 het es megkerdeztem hogy mikor fogja visszaadni,es elkezdett velem ordibalni hogy egy normalis ember nem kerne vissza a penzet es mekkora egy bunko vagyok

Szerintetek tenyleg gaz volt tolem hogy visszakertem a penzemet? :/



2023. okt. 19. 10:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Büdös lehúzós proli paraszt bunkó tróger. Cigók szoktak ilyet csinálni, hogy ha rajtakapják őket 25-szörös hangerővel visszatámadnak.
2023. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
15%
Igen. A kölcsön pénzt nem szoktuk visszakérni. A kölcsönnek nem ez a jelentése.
2023. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Lol..


Szóval az ismerősöd egy aljas kétszínű lehúzos g.ci.


Az ilyen embernek soha többet semmit.


Teljesen jogos, hogy visszakéred mivel kölcsönről volt szó.

2023. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem 100-200 Ft, amit nem kér vissza az ember.

Többet ne adj neki.

2023. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek ne adj többet kölcsön semmit. Éppen az ilyen esetek miatt én csak ajándékozni szoktam. Amire már nincs szükségem odaadom ingyen, de kölcsön soha semmit.
2023. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A kolcsonadasban benne van hogy visszaadja. Nyugodtan kerdezd meg megint.

Nekem meg unokatesom is visszaadta, mindkettonknek egyretelmu volt hogy kolcsonker, amig a fizeteset megkapja es utana abbol visszaadja. Meg aznap visszautalta

2023. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Max egy kávé ára az, amit nem szoktak visszakérni.
2023. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

“Kölcsön kenyér vissza jár” nem dísznek van ez a mondás…esetleg jársz ki te is ezt a kártyát nála “Hello haver kéne kölcsön 5000ft…” Én itt biztos vissza kértem volna a pénzem, mert nem adományból adtad…


Én úgy vagyok vele, ha 1000ft alatt van nem nagyon érdekel ha nem adja vissza… viszont többet nem is adok neki kölcsön, ha csak nem vészhelyzet van (és nem nagy összegről van szó) pl nincs pénze a távolsági buszra és ez az utolsó járat este…pl ez velem történt meg, de ha tegyük fel olyannak adok kölcsön aki nem adott vissza a legutóbb sem biztos megemlíteném neki…pl “ezt azért már várom vissza” vagy valami ….az 5000 ft meg mindenképp várnám vissza…és itt a kedves barátod ne azzal burkolózzon esetlegesen ha jól keresel, hogy ez nem kottyan meg neked az összeg, mivel ez erikai elvi kérdés… és nem vagy személyes pénztárcája.


Még kiemelném a kedves havernak, hogy az lehet, hogy ő úgy ad másoknak kölcsön, hogy nem kér vissza, de ennek nem ez a rendje és módja így ezt a szokását másokra ne akarja ráterhelni a saját javára.

2023. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

elkezdett velem ordibalni hogy egy normalis ember nem kerne vissza a penzet

Akkor mond hogy nem vissza kéred, csak adjon kölcsön ő öt ezret.

2023. okt. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérd vissza, nem voltál bunkó. A kölcsön az kölcsön, vissza kell adni, ne neki álljon feljebb.
2023. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!